porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak edytować PDF? Sposoby edycji plików PDF – KROK PO KROKU JAK EDYTOWAĆ PDF? Format PDF to doskonała forma przesyłania informacji ...
Darmowe programy do ściągania playlisty z YouTube

Jak ściągnąć gotową playlistę z YouTube?

Ściąganie playlisty YouTube jest możliwe dzięki programom do ściągania playlist YouTube, takich jak Free YouTube Download, YouTube Playlist Converter czy Video Backup Fusion. Dzięki tym aplikacją w prosty sposób ściągniemy playlistę z YouTube na komputer lub telefon. Sprawdź jak to zrobić.

Playlisty na YouTube pozwalają porządkować filmy i prezentować je odbiorcom w postaci serii. Własną playlistą można zarządzać w dowolny sposób, dodając i grupując materiały a także można ją ściągnąć na komputer lub telefon.

Jak ściągnąć playlistę z YouTube?

Jeśli chcemy ściągnąć playlistę z YouTube, pochodzącą od innego użytkownika lub stworzoną przez siebie, musimy zacząć od zainstalowania aplikacji, która ułatwi nam pobranie interesującej nas muzyki lub filmów. Może to być np. najczęściej stosowany w sieci program Free YouTube Download. Służy on nie tylko do pobierania pełnych playlist, ale również pojedynczych filmów z kategorii Filmy, z kategorii Muzyka, wideo odpowiedzi, kanałów użytkownika oraz wideo z kanałów YouTube.

Inną aplikacją , która ułatwi nam ściągnięcie playlisty jest bezpłatny YouTube Playlist Converter, Video Backup Fusion możliwy do pobrania ze strony producenta lub DVD Video Soft Free Studio. Jeśli zainstalowaliśmy aplikację (np. Free YouTube Download) następnym krokiem będzie otwarcie na stronie YouTube playlisty, którą chcemy zapisać na dysku komputera. Jeśli decydujemy się stworzyć własną, musimy wpisać w pasku wyszukiwania nazwę interesującego nas wykonawcy, tytuł filmu i kliknąć przycisk Lupa. Następnie wybrać opcję Flirt i Playlistę. Kolejnym krokiem jest skopiowanie adresu playlisty przez wybranie opcji Kopiuj adres odnośnika i wklejenie go do programu Free YouTube Download. Wszystkie wybrane pozycje ściągamy automatycznie. Program Free przygotuje playlistę do ściągnięcia.

Pozostaje nam tylko jeszcze wybrać docelowy folder, w którym program zapisze nam playlistę.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Zmiany w polityce prywatności GOOGLE - jak to wpłynie na internautów? Zmiany w polityce prywatności GOOGLE - jak to wpłynie na internautów?

Od 1 marca obowiązuje nowa polityka prywatności Google, która budzi kontrowersje a nawet zainteresowanie Komisji Europejskiej. Co się zmieniło u giganta z doliny krzemowej? Mówimy, na co internauci...

Kony 2012. O co chodzi w tej akcji? Akcja KONY

W serwisie Youtube w kilka dni niesamowitą popularność zdobył film reklamujący akcję "Kony 2012". A o co chodzi w tej akcji?

Aktualizacja: 13.09.2013 14:39
Autor: jw
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Kąkolewski nie żyje. Kim był? [KARIERA, TWÓRCZOŚĆ]

Krzysztof Kąkolewski nie żyje. Wybitny reporter i publicysta był autorem ...

Mowimyjak.pl - portal z poradami na temat INTERNETU, KOMPUTERÓW i NOWYCH TECHNOLOGII. Przedstawiamy strony internetowe, programy. Prezentujemy sprzęt WART UWAGI, gry komputerowe, konsole. RADZIMY czy wybrać TABLET czy NOOTEBOOKA. Jak jest różnica między zwykłym telefonem a telefonem dotykowym? Co zrobić gdy na ekranie telefonu lub komputera pokaże sie "czarny ekran"? KROK PO KROKU jak posługiwać się facebookiem lub naszą klasą, dbać o dane i zabezpieczyć przed kradzieżą tożsamości w internecie? Lista najpopularniejszych haseł jakich trzeba unikać. Bezpieczne sposoby na czyszczenie elektroniki. Czym NOKIA chce podbić rynek - czy Windows Phone? Porady w Mowimyjak.pl. Porady na każdy temat 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.