porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kamil Pawelski, Ekskluzywny Menel – kim jest? [ZDJĘCIA]
Kamil Pawelski, Ekskluzywny Menel – kim jest? [ZDJĘCIA] Ekskluzywny Menel jest dobrze zapowiadającym się męskim blogerem. Styl, który ...
Jakub Raczyński: Kim jest mąż Moniki Kuszyńskiej

Kim jest Jakub Raczyński, mąż Moniki Kuszyńskiej?

Kim jest Jakub Raczyński, mąż Moniki Kuszyńskiej?

Kim jest Jakub Raczyński, mąż Moniki Kuszyńskiej?

fot.: instagram
Monika Kuszyńska w 2011 roku wyszła za mąż za Jakuba Raczyńskiego. Para poznała się, gdy oboje byli członkami zespołu Varius Manx. Zbliżyli się do siebie po tragicznym wypadku, w wyniku którego Kuszyńska jest sparaliżowana od pasa w dół.

Monika Kuszyńska poznała Jakuba Raczyńskiego podczas wspólnej gry w zespole VARIUS MANX. Monika Kuszyńska była wtedy wokalistką, zaś Kuba - saksofonistą i studentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Początkowo łączyła ich tylko przyjaźń, jednak po tragicznym wypadku znacznie się do siebie zbliżyli.

Teraz Kuba jest menadżerem Moniki Kuszyńskiej i specjalnie dla niej założył zespół Kuba Raczyński Set, z którym gra podczas koncertów Moniki. Raczyński prowadzi firmę Las Music (w ramach której jest menadżerem Kuszyńskiej).

Raczyński grał w Varius Manx w latach 2001-2005. Z wykształcenia jest muzykiem - ukończył Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach (w roku 2005).

Raczyński szczególnie interesuje się jazzem. Wielokrotnie wyjeżdżał na warsztaty jazzowe w Chodzieży i Neunkirchen w Niemczech. W 2003 roku otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Łodzi dla Najlepszego Łódzkiego Jazzmana. Na swoim koncie ma też nagrodę zdobytą wspólnie z Big Bandem AM w Łodzi, czy indywidualną od Jana Ptaszyna Wróblewskiego. Grając w zespole Lidii Kopani zdobył I nagrodę na festiwalu Top Trendy 2006.

Para rzadko pokazuje się publicznie razem.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kim jest Monika Kuszyńska, która zaprezentuje Polskę na Eurowizji 2015 [KARIERA, RODZINA] Kim jest Monika Kuszyńska, która zaprezentuje Polskę na Eurowizji 2015 [KARIERA, RODZINA]

Monika Kuszyńska wystąpi na Eurowizji 2015. Była wokalistka zespołu Varius Manx, która w 2006 roku uległa tragicznemu wypadkowi i od tamtej pory jest sparaliżowana, wystąpi na Eurowizji i zaśpiewa...

Aktualizacja: 23.05.2015 10:49
Autor: Ada
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Arthur Cave, syn Nicka Cave'a nie żyje: co o nim wiemy?
Arthur Cave, syn Nicka Cave'a nie żyje: co o nim wiemy?

Nie żyje syn Nicka Cave'a, 15-letni Artur. Chłopak spadł ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.