porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był? Richard Glatzer nie żyje. Reżyser chorował na stwardnienie zanikowe boczne. ...
Robert Rozmus: aktor, showman, smerf - sprawdź co wiesz o swoim idolu

Kim jest Robert Rozmus? [KARIERA, RODZINA]

Robert Rozmus to aktor o wielu twarzach. To on podkładał głos smerfowi Zgrywusowi i królikowi Baksowi. Uwielbia grać w teatrze a teraz planuje nagrać płytę. Poznaj jego historię.

Kim jest Robert Rozmus?

Robert Rozmus polski aktor i showman. Urodził się 19 stycznia 1963 roku w Korczynie, a wychował się w Krośnie. Już od najmłodszych lat wiedział, że chce być aktorem. Jest absolwentem wydziału aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Robert Rozmus po studiach został zaangażowany do Teatru Powszechnego w Łodzi, potem do Teatru Nowego w Warszawie. I to właśnie z teatrem głównie jest kojarzony. Mogliśmy podziwiać go w prawie wszystkich programach rozrywkowych (Gwiazdy Tańczą na Lodzie, Jak oni śpiewają, Taniec z gwiazdami, Twoja twarz brzmi znajomo inne) gdzie pokazał, że umie się dobrze bawić.

Mało kto wie, ale w latach 1981-1989 podkładał swój głos w kultowej bajce Smerfy - był Zgrywusem. Podkładał także głos Królikowi Baksowi. Jego kariera aktorska potoczyła się tak jak sobie zaplanował: oglądamy go na deskach największych teatrów, w filmach, serialach.

Robert Rozmus rodzina

Niestety w życiu prywatnym nie jest już tak różowo jakby chciał. W 2012 roku po wielu rozstaniach i powrotach rozwiódł się z żoną Ewą Kwiatkowską. Wiele razy podejrzewany był o zdrady. Od dwóch lat łączy go płomienny romans z 20 lat młodszą aktorką, z którą obecnie spodziewa się dziecka. Obecnie 52-letni aktor, głównie utrzymuje się z prowadzenia konferencji. Jego największą pasją jest gra w golfa i tenisa. Planuje nagrać płytę i zostać piosenkarzem.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 20.03.2015 08:13
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Afera Durczoka - kim jest Elżbieta W.?
Afera Durczoka - kim jest Elżbieta W.?

Trwa dziennikarskie i policyjne śledztwo w sprawie przedmiotów odnalezionych w ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.