porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Gdzie obejrzeć POWTÓRKĘ meczu POLSKA CZECHY z 16 czerwca 2012? Harmonogram meczów na Euro 2012

Gdzie obejrzeć POWTÓRKĘ meczu POLSKA - CZECHY z 16 czerwca 2012? Transmisja i powtórka w TVP i online w internecie (na żywo)

16 czerwca 2012 mecz Polska - Czechy na stadionie miejskim we Wrocławiu. To emocjonujące spotkanie widzowie zobaczyli w telewizji polskiej na żywo w TVP1, TVP HD, TVP Sport, również transmisja online w internecie (na żywo). Gdzie obejrzeć POWTÓRKĘ meczu POLSKA CZECHY z 16 czerwca 2012? Kiedy mogę obejrzeć powtórkę meczu Polska-Czechy?

Gdzie można obejrzeć powtórkę meczu POLSKA - CZECHY i innych meczów EURO 2012?

Spotkanie POLSKA - CZECHY transmituje telewizja polska na kanałach TVP1, TVP Sport (transmisja łączona), TVP HD oraz platforma sport.tvp.pl. Mecz można obejrzeć w Strefach Kibica, w Multikinie lub w telewizji oraz w internecie. O KTÓREJ GODZINIE GDZIE MECZ >>

Skróty meczu w TVP1 o godzinie 23.00.

Powtórka meczu Polska - Czechy w telewizji TVP SPORT w niedzielę rano 17 czerwca 2012 godzinie 9:05. Emisja powtórki meczu również w TVP2 wkrótce po zakończeniu spotkania - o godzinie 0.04.

Prawo do retransmisji meczów EURO 2012 ma również Eurosport. Spotkanie Polaków z Czechami będzie można obejrzeć na tym kanale w niedzielę 17 czerwca około godziny 23.00.

Natomiast w niedzielę rano w TVP1 o godzinie 8.35 będzie można zobaczyć powtórkę rozgrywanego w tym samym czasie na Stadionie Narodowym meczu Grecja - Rosja - decydującego o miejscu Polaków w grupie A. Transmisja łączona w TVP Sport.

Powtórki meczów Euro 2012 zawsze około godziny 8:35 następnego dnia.

Gdzie relacja meczu online?

Relacja online na oficjalnej stronie UEFA: http://pl.uefa.com

Gdzie transmisja meczu?

Transmisja i powtórki meczów Euro 2012 również w internecie na stronach: relacje24.pl, pl-sport.tv/, meczelive.tv, meczyki.pl, transmisje.info.

 

ZOBACZ także: POWTÓRKI i SKRÓTY MECZÓW>>

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 17.06.2012 17:50
Autor: astarewicz - tekst użytkownika portalu Mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rafał Samborski, partner Agnieszki Kaczorowskiej. Kim jest?

Agnieszka Kaczorowska już dawno przestała być "Bożenką z klanu". Teraz ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.