porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kim jest WOJCIECH SZCZĘSNY, bramkarz reprezentacji Polski? [WIDEO]
Kim jest WOJCIECH SZCZĘSNY, bramkarz reprezentacji Polski? [WIDEO] Kim jest Wojciech Szczęsny, młody bramkarz reprezentacji Polski? Dla tych, ...
Zobacz jak dojechać na mecz biało-czerwonych na Narodowym!

Jak dojechać na mecz Polska - Szkocja na Stadionie Narodowym?

Jak dojechać na mecz Polska - Szkocja na Stadionie Narodowym?

Jak dojechać na mecz biało-czerwonych na Stadionie Narodowym?

fot.: Marcin Czechowicz
To będzie prawdziwe święto kibiców! W poniedziałek 14 października 2014 r. w eliminacjach do mistrzostw Europy w piłce nożnej Polska zagra ze Szkocją. Ulice wokół Stadionu Narodowego oraz most Poniatowskiego będą zamykane przez służby.

Zanim kibice będą zdzierać gardła dopingując naszych piłkarzy muszą dojechać na Stadion Narodowy. Warto wybrać komunikację miejską, bo wokół stadionu trudno będzie o wolne miejsce.

Co istotne, posiadacze biletów na mecz są uprawnieni do bezpłatnego przejazdu autobusami, tramwajami, pociągami metra oraz Szybkiej Kolei Miejskiej) w granicach 1 (pierwszej) strefy biletowej oraz do bezpłatnego korzystania z parkingów działających w systemie Parkuj i Jedź (Park & Ride).

Jak dojechać na mecz Polska – Szkocja?

Korzystać można z tramwajów linii: 7, 8, 9, 22, 24 i 25 lub z autobusów: 102, 111, 117, 123, 138, 146, 147, 158, 166, 507, 509, 517 i 521 oraz pociągów SKM i Kolei Mazowieckich wysiadając na stacji Warszawa Stadion. Po meczu Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi linie rozwożące warszawiaków, które dowiozą kibiców na Dworzec Centralny (linia 902), Bródno (903) i rondo Wiatraczną (904). Dodatkowo przez zamkniętą po meczu ulicę Zieleniecką linia 509 będzie kursowała między Zieleniecką i Nowodworami i między Adamopolską i Gocławiem.

Warto pamiętać, że od godz. 16. 45 do ok. godz. 20. 45 nie będzie można wjechać w ul Francuską na Saskiej Kępie. Od godz. 22.20 zamknięty dla ruchu będzie most Poniatowskiego oraz aleja Zieleniecka.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Mecz Polska-Szkocja na Stadionie Narodowym przy otwartym dachu - czy to dobry pomysł?

Najbliższy mecz eliminacyjny piłkarskich Mistrzowstw Europy będzie bardzo ważny dla układu tabeli. Na Stadionie Narodowym Polacy zmierzą się ze Szkotami. Mimo niepokojących prognoz pogody, mecz...

Kiedy i gdzie zostanie rozegrany mecz Polska - Niemcy? Kiedy i gdzie zostanie rozegrany mecz Polska - Niemcy?

Mecz eliminacji mistrzostw Europy 2016 Polska - Niemcy nadchodzi wielkimi krokami. Gdzie zostanie rozegrany? Kiedy się odbędzie? Sprawdź!

Gdzie obejrzeć mecz POLSKA - ROSJA 12 czerwca 2012 (Warszawa, godzina 20.45)?

Mecz Polaków z Rosjanami będzie drugim spotkaniem biało-czerwonych na EURO 2012. Tego nie można przegapić! Gdzie i o której godzinie starcie polsko-rosyjskie będą mogli obejrzeć ci, którzy nie...

Aktualizacja: 14.10.2014 09:19
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kazimierz Moskal - kim jest nowy trener Wisły Kraków? Co o nim wiemy? [KARIERA, RODZINA]

Kazimierz Moskal został trenerem Wisły - już po raz trzeci. Czy ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.