porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Za co uwielbiamy Roberta Lewandowskiego? Dlaczego Lewandowski elektryzuje Polaków? Wprawdzie Euro 2012 dla polskiej kadry już się skończyło, jednak ...
Skąd znamy Natalię Siwiec? Jakie ma osiągnięcia na koncie? Jak zaczeła się jej kariera modelki? Miss Euro 2012. Natalia Siwiec bohaterką włoskich mediów

Kim jest NATALIA SIWIEC miss EURO 2012 piękna i tajemnicza KIBICKA, która kibicowała Polakom?

Polscy kibice oraz zagraniczne media oszalały na punkcie pewnej pięknej i tajemniczej kobiety miss Euro 2012, pojawiającej się na meczach polskiej reprezentacji. Dama Natalia Siwiec niewątpliwie zrobiła sobie dużą reklamę w kraju i zagranicą, co może ewentualnie wiązać się z propozycjami ze świata modelingu. Kim jest tajemnicza piękność?
SKOMENTUJ

Kim jest piękna polska kibicka?

Jak się okazuje nasza tajemnicza piękność kibicująca Polakom jest nie tyle owiana aurą tajemnicy, co zapomnienia. Okrzyknięta przez zagraniczną prasę nową Larissą Riquelme piękność nazywa się Natalia Siwiec i ma 29 lat, oraz wymiary 87-59-89 przy wzroście 170 cm.

Wiemy to dlatego, że Natalia jest profesjonalną modelką, mającą na koncie kilka znaczących sukcesów. Jej kariera w modelingu zaczęła się na poważnie w roku 2003, kiedy została Miss Dolnego Śląska. Reprezentowała też Polskę w kilku konkursach piękności – te najbardziej udane to jej występy w Kuwejcie i Chinach, gdzie zdobyła tytuł Miss Bikini Of China Gate oraz Miss Photo.

Natalia Siwiec ma też za sobą owocną współprace przy muzycznych teledyskach. Pojawiła się w klipie również pochodzącego z Dolnego Śląska zespołu hip-hopowego "Trzeci wymiar" do piosenki "Trójwymiarowy biznes". Zagrała także w obrazie ilustrującym utwór dyskotekowego zespołu "Groovebusterz", zatytułowanym „Superlover”. Gościła też jako modelka na łamach kilku gazet dla mężczyzn o tematyce erotycznej.

Interesująca przeszłość

Warto też przypomnieć burzliwy związek Natalii Siwiec z byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej, Damianem Gorawskim, zawodnikiem między innymi Wisły Kraków i FK Moskwa. Para zakończyła swoją relację na łamach kolorowej prasy w sposób nie do końca elegancki, piorąc publicznie brudy i oskarżając drugą stronę o niewierność.

Natalii Siwiec z całą pewnością nie można odmówić zarówno urody i seksapilu, jak i doskonałego zmysłu do promocji własnej osoby. Za cenę kilku biletów na mecze zaprezentowała się całemu światu, co prawdopodobnie przyniesie ze sobą wymierne korzyści finansowe. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 28.11.2012 11:33
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Ziemiec – kim jest? KARIERA, RODZINA
Krzysztof Ziemiec – kim jest? KARIERA, RODZINA

Uwielbiany przez widzów prezenter Wiadomości TVP, doświadczony dziennikarz - Krzysztof Ziemiec ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.