porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Burze nad Polską: co nam grozi?
Burze nad Polską: co nam grozi? Sezon burzowy nad Polską rozpoczął się na dobre. Pomimo rosnących ...

Dzień Dziecka: jaka pogoda od 30 maja do 1 czerwca?

Dzień Dziecka: jaka pogoda od 30 maja do 1 czerwca?

Dzień Dziecka: jaka pogoda od 30 maja do 1 czerwca?

fot.: thinkstockphotos.com
Jaka pogoda będzie w Dzień Dziecka i w weekend przed świętem wszystkich dzieciaków? W których regionach Polski będzie słonecznie i ciepło? Gdzie zabrać dziecko, żeby cieszyć się piękną aurą?

Dzień Dziecka na świeżym powietrzu zwłaszcza w parkach, ogrodach zoologicznych, parkach linowych i na placach zabaw to prawdziwa frajda dla najmłodszych. Jak będzie pogoda w Dzień Dziecka 1 czerwca 2015 i w weekend przed Dniem Dziecka, czyli w sobotę, 30 maja 2015 i w niedzielę, 31 maja 2015? Gdzie w Polsce będzie ładnie - słonecznie i ciepło, tak aby w pełni wykorzystać letnią aurę? Których regionów Polski trzeba unikać planując wycieczkę z dzieckiem i zabawę w plenerze?

Pogoda na sobotę, 30 maja 2015

W sobotę, 30 maja 2015, na całym obszarze Polski wystąpią deszcze i burze, ale będzie dość ciepło. Na słońce mogą liczyć tylko mieszkańcy południowych i wschodnich regionów kraju. Tam też będą najwyższe temperatuty. Słupki rtęci w Lublinie i Rzeszowie wskażą aż 29 stopni Celsjusza. Najzimniej z kolei na północy kraju. Nad morzem w Koszalinie zaledwie 17 stopni. W centralnej Polsce od 20 do 22 stopni.

Pogoda na niedzielę, 31 maja 2015

W niedzielę, 31 maja 2015, znacznie chłodniej w całej Polsce, ale to efekt frontu burzowego, który przejdzie nad naszym krajem w sobotę. Niestety, na północy kraju - nad morzem i na Pojezierzu Mazurskim znów będzie deszczowo i pochmurnie. Możliwe też burze, połączone z porwistym wiatrem. Reszta kraju skąpana w promieniach słońca. Najładniejsza pogoda i najwyższe temperatury na południu - w Krakowie słupki rtęci wskażą 23 stopnie Celsjusza. Tak samo w Rzeszowie, ale w stolicy województwa podkarpackiego będzie deszczowo.

Pogoda na poniedziałek, Dzień Dziecka 1 czerwca 2015

Dzień Dziecka 1 czerwca 2015 prawie w całym kraju słoneczny i ciepły, ale nieupalny. Deszcz spadnie tylko miejscami na północy - zwłaszcza w okolicach Szczecina i Koszalina. Reszta Polski nie będzie narzekała na brak słońca. Chmury co prawda wystąpią, ale nie powinno z nich padać. Temperatury wyrównane we wszystkich regionach Polski - od 20 stopni w Gdańsku i Suwałkach do 26 stopnia w Rzeszowie, który będzie najcieplejszym miastem. W centrum kraju około 23 stopni, a na zachodzie około 25 stopni.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Prognoza pogody: weekend 9-10 sierpnia Prognoza pogody: weekend 9-10 sierpnia

Czy pogoda w ten weekend pozwoli nam spędzać czas na świeżym powietrzu? Ależ tak!

Jak będzie pogoda w sierpniu 2014?

Początek i połowa sierpnia będą zmienne: z nieba będzie lał się żar i deszcz na przemian. Wypogodzi się dopiero w ostatnim tygodniu miesiąca.

Pogoda na weekend 31 maja – 1 czerwca. Czy będzie słońce? Pogoda na weekend 31 maja – 1 czerwca. Czy będzie słońce?

Zachmurzone niebo i niewysoka temperatura w ostatnich dniach to nie najlepszy prognostyk na nadchodzący weekend. Jakiej pogody możemy się spodziewać?

Aktualizacja: 27.05.2015 10:14
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paweł Tanajno, kandydat na prezydenta [KARIERA, RODZINA]
Paweł Tanajno, kandydat na prezydenta [KARIERA, RODZINA]

Paweł Tanajno to kandydat na urząd Prezydenta RP w wyborach ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.