porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Majówka Prognoza pogody: Mazury. Jaka pogoda nad jeziorami w długi weekend majowy?
Majówka Prognoza pogody: Mazury. Jaka pogoda nad jeziorami w długi weekend majowy? Jeśli weźmiemy 3 dni urlopu, w tym roku czeka nas ...
Pogoda w górach podczas weekendu majowego. Długi weekend majowy w górach: prognoza pogody. Prognoza pogody dla gór na długi weekend majowy 2013

Majówka Prognoza pogody: góry. Jaka pogoda w górach w długi weekend majowy?

Majówka Prognoza pogody: góry. Jaka pogoda w górach w długi weekend majowy?

Majówka 2013 w górach – pogoda z pewnością dopisze

fot.: sxc.hu
Długi weekend majowy w górach to świetny sposób na aktywny wypoczynek i piękne widoki. Czy w majówkę 2013 pogoda w górach dopisze? Sprawdź, jaka pogoda czeka turystów, którzy chcą wybrać się na weekend majowy w polskie góry!

W czasie weekendu majowego w wyższych partiach gór leży jeszcze gruba warstwa śniegu. Turyści, którzy zamierzają spędzić majówkę 2013 w górach, powinni wybrać się w niższe partie Tartr, w dolinkę lub pod regle. Dla ludzi spędzających bardzo aktywnie wolny czas jest to idealny moment, aby wspiąć się na jedno z reglowych wzniesień, np. na Nosal.

Warto wybrać się na weekend majowy w góry, ponieważ o tej porze roku wszystko budzi się do życia, co oznacza, że czekają nas wspaniałe widoki. Turyści powinni uważać na śliskie zbocza, ponieważ w niektórych miejscach leży jeszcze cienka warstwa lodu.

Prognoza pogody dla gór: czego się spodziewać w weekend majowy?

Temperatura w górach podczas majówki wynosić będzie od 17 do 28 stopni Celsjusza. W połowie (30.04, 01.05) i pod koniec weekendu majowego (05.05) przewidywane są burze z piorunami oraz porywistym wiatrem. Większa część weekendu bedzie jednak bardzo ciepła oraz słoneczna. Turyści oprócz letnich ubrań powinni zabrać płaszcze przeciwdeszczowe oraz parasole. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 04.01.2014 21:13
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Daniel Olbrychski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Daniel Olbrychski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Daniel Olbrychski. Polski aktor filmowy i teatralny, jeden z ulubionych ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.