porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Pogoda na weekend 28 lutego - 1 marca. Temperatura na plusie czy na minusie?
Pogoda na weekend 28 lutego - 1 marca. Temperatura na plusie czy na minusie? Wydaje się, że wiosna zmierza do nas wielkimi krokami. A ...

Pogoda na najbliższy weekend [28-29 marca] - w marcu jak w garncu?

Czy piękna aura zagościła już u nas na dobre?

W ostatni weekend marca jak zawsze przestawiamy czas na letni, co sprawia, że wiele osób czuje się jak w przededniu wiosny. Czy pogoda potwierdzi to wrażenie?

Cóż, zacznie się bardzo dobrze. W piątkowy wieczór w żadnym regionie Polski nie powinno padać, choć w wielu miejscach niebo będzie zaciągnięte chmurami. Na szczęście nie zabraknie też słońca, a na Mazowszu i Rzeszowszczyźnie będzie go nawet bardzo dużo. Temperatura od 6 st. na Pomorzu do 16 w Warszawie. W sobotę 28 marca dla odmiany słońce pokaże się na zachodzie (a w centrum kraju będziemy mogli się nim cieszyć kolejny dzień z rzędu). Na Suwalszczyźnie i Podhalu możliwe są opady deszczu. Raczej ciepło, choć bez większych rekordów – 9 st. w Wielkopolsce, 11 w centrum, 13 na południu.

W niedzielę w całym kraju można się spodziewać opadów deszczu, w centralnej Polsce zza chmur będzie wyglądać słońce.

Ciśnienie początkowo bardzo dobre (w sobotę około 1015 hPa), zacznie spadać dopiero w niedzielę po południu (w nocy z niedzieli na poniedziałek osiągnie bardzo niski poziom – nieco ponad 990 hPa).

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Pogoda na Walentynki 2015 - czy będzie sprzyjała romantycznym spacerom? Pogoda na Walentynki 2015 - czy będzie sprzyjała romantycznym spacerom?

Jakie macie plany na Walentynki? Spacer, kolacja, kino? Sprawdźcie prognozę pogody i dowiedzcie się, czy wasze plany są realne. Jaka będzie pogoda w weekend 14-15 lutego 2015 roku?

Pogoda na weekend 17-18 stycznia - deszcz czy śnieg? Pogoda na weekend 17-18 stycznia - deszcz czy śnieg?

W piątek nieoczekiwanie wyszło słońce, które dobrze nastroiło nas na początek weekendu. Jak będzie dalej? czy sobota i niedziela też będą pogodne i z dodatnią temperaturą?  

Pogoda na weekend 22-23 listopada: deszcz czy śnieg? Pogoda na weekend 22-23 listopada: deszcz czy śnieg?

Pogoda na weekend 22-23 listopada - jak się zapowiada? W ostatnich dniach przed weekendem aura nie była najlepsza. Czy w weekend będzie choć odrobinę lepiej?

Aktualizacja: 30.03.2015 07:34
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ojciec Tadeusz Rydzyk i ciekawostki z jego życia

Ojciec Tadeusz Rydzyk to prawdziwie ciekawa postać. Zobacz, czego o ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.