porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Pogoda na Wszystkich Świętych – jaka prognoza na 1 listopada 2014?
Pogoda na Wszystkich Świętych – jaka prognoza na 1 listopada 2014? Wszystkich Świętych, 1 listopada, to dzień, w którym wspominamy zmarłych ...

Pogoda na weekend 22-23 listopada: deszcz czy śnieg?

Pogoda na weekend 22-23 listopada: deszcz czy śnieg?

Pogoda na weekend 22-23 listopada nie zapowiada się najlepiej.

fot.: thinkstockphotos.com
Pogoda na weekend 22-23 listopada - jak się zapowiada? W ostatnich dniach przed weekendem aura nie była najlepsza. Czy w weekend będzie choć odrobinę lepiej?

Powoli zaczynamy się oswajać z myślą, że nadchodzi zima – temperatura jest coraz niższa, wieje silny wiatr, w wielu miejscach spadł już pierwszy śnieg, na szczęście niewielki i topniejący natychmiast po tym, jak znalazł się na chodnikach. Cóż, i tak długo mogliśmy się cieszyć złotą polską jesienią.

W piątek 21 listopada pogoda nie będzie się zanadto różnić od dotychczasowej aury – na termometrach zobaczymy od zera (na Suwalszczyźnie, gdzie można się spodziewać również śniegu) do 5-6 st. C na Dolnym Śląsku i w Wielkopolsce. W Tatrach mogą wystąpić opady deszczu (3 st. C).

W sobotę sytuacja zacznie się poprawiać, choć stopniowo. Pojezierze Suwalskie tradycyjnie będzie najzimniejszym miejscem w Polsce (znów 0 st. C, choć raczej bez śniegu), na południu kraju można się spodziewać opadów deszczu ze śniegiem (3 st. C), za to na zachodzie zza chmur zacznie wyglądać słońce, a temperatura może dojść nawet do 6 st. C.

To nie koniec dobrych wiadomości – w niedzielę 23 listopada słońce zobaczymy także w centrum i na północnym wschodzie, temperatura będzie się utrzymywać w granicach od 1 do 6 st. C, a deszczu można się spodziewać tylko na Wyżynie Małopolskiej.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Pogoda na najbliższy weekend [28-29 marca] - w marcu jak w garncu?

Czy piękna aura zagościła już u nas na dobre?

Pogoda na Walentynki 2015 - czy będzie sprzyjała romantycznym spacerom? Pogoda na Walentynki 2015 - czy będzie sprzyjała romantycznym spacerom?

Jakie macie plany na Walentynki? Spacer, kolacja, kino? Sprawdźcie prognozę pogody i dowiedzcie się, czy wasze plany są realne. Jaka będzie pogoda w weekend 14-15 lutego 2015 roku?

Pogoda na weekend 17-18 stycznia - deszcz czy śnieg? Pogoda na weekend 17-18 stycznia - deszcz czy śnieg?

W piątek nieoczekiwanie wyszło słońce, które dobrze nastroiło nas na początek weekendu. Jak będzie dalej? czy sobota i niedziela też będą pogodne i z dodatnią temperaturą?  

Aktualizacja: 21.11.2014 16:27
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Barbara Mularczyk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Barbara Mularczyk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Poznajcie Barbarę Mularczyk. Kim jest aktorka, która gra Mariolkę w ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.