porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Pogoda na Walentynki 2015 - czy będzie sprzyjała romantycznym spacerom?
Pogoda na Walentynki 2015 - czy będzie sprzyjała romantycznym spacerom? Jakie macie plany na Walentynki? Spacer, kolacja, kino? Sprawdźcie prognozę ...

Pogoda na weekend 28 lutego - 1 marca. Temperatura na plusie czy na minusie?

Pogoda na weekend 28 lutego - 1 marca. Temperatura na plusie czy na minusie?
fot.: thinkstockphotos.com
Wydaje się, że wiosna zmierza do nas wielkimi krokami. A jak będzie w ten weekend?

Na przełomie lutego i marca, czyli w najbliższą sobotę i niedzielę, temperatura z całą pewnością będzie się utrzymywać powyżej zera. W sobotę 28 lutego na Suwalszczyźnie i na Pomorzu słupki rtęci pokażą sześć kresek na plusie, w centrum siedem, na Dolnym Śląsku osiem, a na Podhalu aż dziewięć. W niektórych regionach Polski dodatkowo będziemy mogli cieszyć się słońcem – na przykład w okolicach Wrocławia – ale w przeważającej części kraju należy się spodziewać przynajmniej przejściowych opadów deszczu.

Dobrą wiadomością jest to, że w niedzielę 1 marca może być jeszcze ładniej. A na pewno cieplej – co prawda w Suwałkach, Szczecinie i we Wrocławiu temperatura najprawdopodobniej utrzyma się bez zmian, ale w centrum może lekko wzrosnąć (do dziewięciu stopni), podobnie zresztą jak na południu kraju (aż jedenaście stopni!). Co więcej w niedzielę raczej nie powinniśmy się spodziewać żadnych opadów, wyjdzie za to słońce – właściwie w całej Polsce (może za wyjątkiem często poszkodowanej pod względem warunków meteorologicznych Suwalszczyzny).

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Pogoda na weekend 10-11 stycznia - orkan Feliks nadciąga Pogoda na weekend 10-11 stycznia - orkan Feliks nadciąga

W weekend 10 i 11 stycznia 2015 roku może być niebezpiecznie. W Polsce gościł będzie orkan Feliks. Czy jest się czego bać? Jaka będzie w związku z tym pogoda w weekend?

Pogoda na weekend 20-21 września - czy będziemy się mogli jeszcze cieszyć złotą polską jesienią?

Jaka pogoda czeka Polskę w nadchodzący weekend? Czy w dniach 20-21 września będzie ładna pogoda?

Pogoda na weekend 13-14 września. Czy przydadzą nam się parasole? Pogoda na weekend 13-14 września. Czy przydadzą nam się parasole?

Wrzesień przyniósł piękną, niemalże letnią pogodę. Najbliższy weekend zapowiada się być ciepły i słoneczny. Radzimy skorzystać z ostatnich pogodnych dni i spędzić czas na świezym powietrzu.

Aktualizacja: 28.02.2015 11:22
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ojciec Tadeusz Rydzyk i ciekawostki z jego życia

Ojciec Tadeusz Rydzyk to prawdziwie ciekawa postać. Zobacz, czego o ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.