porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Pogoda na najbliższy weekend [28-29 marca] - w marcu jak w garncu? Czy piękna aura zagościła już u nas na dobre?
Czy będą białe Święta?!

Pogoda na Wielkanoc - jaka jest prognoza na święta?

Pogoda na Wielkanoc - jaka jest prognoza na święta?
fot.: thinkstockphotos.com
Synoptycy straszą nas, że tegoroczne Święta Wielkanocne będą... białe! Czy to możliwe? A może czeka nas wymarzona słoneczna pogoda? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

Wielki Czwartek

Możemy spodziewać się trochę słońca, ale  będzie ono raz po raz przysłaniane przez chmury. Dość chłodno - od 5 do 7 stopni Celsjusza. W południowej części kraju, od Dolnego Śląska, przez Małopolskę, aż po Lubelszczyznę, możliwe opady śniegu.

Wielki Piątek

Słońce również wyjrzy zza chmur, będzie też nieco cieplej, nawet do 9 stopni Celsjusza. Przelotny śnieg możliwy na południu.

Wielka Sobota

Sporo słońca i mniej chmur, nie powinien też padać ani deszcz, ani śnieg. Temperatura do 9 stopni.

Wielka Niedziela

Nieco wieksze zachmurzenie, lecz także bez opadów. Temperatura - około 8 stopni. Wieczorem i w nocy może zacząć padać deszcz i deszcz ze śniegiem.

Lany Poniedziałek

Możliwy powrót zimowej auro, zwłaszcza na zachodzie kraju! W nocy - deszcz i deszcz ze śniegiem. Temperatura - około 7-8 stopni Celsjusza.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jaka będzie pogoda na Boże Narodzenie? Prognoza pogody na święta

Jaka będzie pogoda na Boże Narodzenie? Czy w święta Bożego Narodzenia spadnie śnieg i Gwiazdka będzie biała? Synoptycy przewidują, że prognoza pogody na święta będzie w Polsce zróżnicowana, ale na...

Pogoda na długi weekend 19-22 czerwca. Będzie gorąco? Pogoda na długi weekend 19-22 czerwca. Będzie gorąco?

Po zaledwie kilku słonecznych dniach czeka nas ochłodzenie. Długi weekend przyniesie opady deszczu i niskie temperatury. Jeśli planujesz wypad za miasto, koniecznie zabierz ze sobą parasol.

WIELKANOC PROGNOZA POGODY. Jaka jest prognoza pogody na Wielkanoc?

Prognoza pogody na Wielkanoc ciekawi wszystkich, szczególnie, że koniec marca nijak ma się do pory roku... W kalendarzu wiosna, a za oknami śnieg i kilkunastostopniowe mrozy. Na szczęście ostatnie...

Aktualizacja: 01.04.2015 13:54
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Zuzanna Borucka? Oto, co trzeba wiedzieć o popularnej ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.