porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Pogoda na najbliższy weekend [28-29 marca] - w marcu jak w garncu? Czy piękna aura zagościła już u nas na dobre?
Czy będą białe Święta?!

Pogoda na Wielkanoc - jaka jest prognoza na święta?

Pogoda na Wielkanoc - jaka jest prognoza na święta?
fot.: thinkstockphotos.com
Synoptycy straszą nas, że tegoroczne Święta Wielkanocne będą... białe! Czy to możliwe? A może czeka nas wymarzona słoneczna pogoda? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

Wielki Czwartek

Możemy spodziewać się trochę słońca, ale  będzie ono raz po raz przysłaniane przez chmury. Dość chłodno - od 5 do 7 stopni Celsjusza. W południowej części kraju, od Dolnego Śląska, przez Małopolskę, aż po Lubelszczyznę, możliwe opady śniegu.

Wielki Piątek

Słońce również wyjrzy zza chmur, będzie też nieco cieplej, nawet do 9 stopni Celsjusza. Przelotny śnieg możliwy na południu.

Wielka Sobota

Sporo słońca i mniej chmur, nie powinien też padać ani deszcz, ani śnieg. Temperatura do 9 stopni.

Wielka Niedziela

Nieco wieksze zachmurzenie, lecz także bez opadów. Temperatura - około 8 stopni. Wieczorem i w nocy może zacząć padać deszcz i deszcz ze śniegiem.

Lany Poniedziałek

Możliwy powrót zimowej auro, zwłaszcza na zachodzie kraju! W nocy - deszcz i deszcz ze śniegiem. Temperatura - około 7-8 stopni Celsjusza.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Pogoda na ostatni weekend sierpnia - czeka nas słoneczny koniec wakacji. Pogoda na ostatni weekend sierpnia - czeka nas słoneczny koniec wakacji.

Sierpień pod względem pogody raczej nas nie rozpieszcza, ale ostatni weekend wakacji zapowiada się słonecznie. W wielu miejscach w kraju słońce mocniej przygrzeje, a temperatury pozwolą na spędzanie...

WIELKANOC PROGNOZA POGODY. Jaka jest prognoza pogody na Wielkanoc?

Prognoza pogody na Wielkanoc ciekawi wszystkich, szczególnie, że koniec marca nijak ma się do pory roku... W kalendarzu wiosna, a za oknami śnieg i kilkunastostopniowe mrozy. Na szczęście ostatnie...

Aktualizacja: 01.04.2015 13:54
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był. św. Walenty? Co wiemy o patronie zakochanych?
Kim był. św. Walenty? Co wiemy o patronie zakochanych?

Co roku 14 lutego obchodzimy walentynki – w Polsce, Anglii i ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.