porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
WIELKANOC PROGNOZA POGODY. Jaka jest prognoza pogody na Wielkanoc? Prognoza pogody na Wielkanoc ciekawi wszystkich, szczególnie, że koniec marca ...
do połowy kwietnia będzie sypać śnieg i padać deszcz.

Wiosenny atak zimy - jaka pogoda czeka nas na początku kwietnia?

Trudne warunki na drogach, wypadki i karambole spowodowane złą widocznością i warunkami atmosferycznymi (opady śniegu, zadymki), 5 tys. domów na Mazowszu bez prądu to wynik ataku zimy w Wielkanoc. Nie dziwiłoby to, gdyby czas był inny, ale przecież mamy wiosnę i początek kwietnia! Jak długo jeszcze będziemy mieć zimową aurę tej wiosny?

Mazowsze i Podlasie zasypane śniegem, podobnie w innych regionach kraju - pogoda w święta nas nie rozpieszczała. Niestety, prognozy synoptyków nie są budujące - na słońce i wiosenną pogodę przyjdzie nam jeszcze poczekać i to długo, bo dwa tygodnie!

Przed nami kolejne dni ze śnieżycami i niskimi temperaturami. Nad morzem we wtorek, 2 kwietnia, 2 stopnie C, 3 stopnie w Zielonej Górrze i AKliszu. W suwałakach 1 stopień C, podobnie na Mazowszu. Polska centralna i południowo-zachodnia - 2 stopnie Celsjusza. Południowy wschód do 5 stopni - tu najcieplej, ale deszcz, śnieg, gołoledź. 

 Mokry i ciężki śnieg, porywy wiatru i spadające ciśnienie - trudny czas przed nami!

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Pogoda na Wielkanoc - jaka jest prognoza na święta? Pogoda na Wielkanoc - jaka jest prognoza na święta?

Synoptycy straszą nas, że tegoroczne Święta Wielkanocne będą... białe! Czy to możliwe? A może czeka nas wymarzona słoneczna pogoda? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

Niż Genueński, niż Iweta: co to jest? Czym nam grozi? Niż Genueński, niż Iweta: co to jest? Czym nam grozi?

Kilka dni temu nad południowo - zachodnią częścią Europy powstał Niż Genueński, który grozi Polsce powodzią. Niż ten powstaje niezwykle rzadko i niesie ze sobą duże opady deszczu oraz wichury....

Jaka POGODA czeka nas w kwietniu? Kiedy nadejdzie WIOSNA? Wiosna coraz bliżej Jaka POGODA czeka nas w kwietniu? Kiedy nadejdzie WIOSNA? Wiosna coraz bliżej

Wszyscy mamy już dość trwającej od pół roku zimy. Z utęsknieniem czekamy na pierwsze oznaki wiosny i słońce. Kiedy wreszcie nadejdzie wiosna? Przeczytaj, jaka pogoda czeka nas w kwietniu!

Aktualizacja: 04.01.2014 21:15
Autor: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?

Media obiegła wiadomość, że matka Andrzeja Dudy zbierała podpisy poparcia ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.