porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
ZWROT VAT ZA MATERIAŁY BUDOWLANE - wykaz materiałów Chcąc uzyskać zwrot części podatku VAT zawartego w cenie materiałów ...
Od stycznia 2014 abonament rtv wzrośnie. Ile wyniesie podwyżka?

ABONAMENT RTV 2014: Ile zapłacimy od stycznia? NOWE STAWKI

ABONAMENT RTV 2014: Ile zapłacimy od stycznia? NOWE STAWKI

Od stycznia 2014 abonament rtv wzrośnie. Ile wyniesie podwyżka?

fot.: Lucyviqui/Wikimedia Commons, CC 3.0
Abonament RTV w 2014 roku wzrośnie. Opłata za odbiornik radiowy wyniesie 5,90 zł, opłata za odbiornik telewizyjny lub radiowy i telewizyjny – 19,30 zł. A kiedy abonament rtv zastąpi niższa opłata audiowizualna?

Abonament RTV 2014: podwyżka od stycznia

Od stycznia 2014 roku wzrośnie cena abonamentu radiowego i radiowo-telewizyjnego. Do końca roku 2013 zapłacimy 5,65 zł miesięcznie za korzystanie z odbiornika radiowego i 18,65 za używanie odbiornika telewizyjnego lub radiowego i telewizyjnego. Od stycznia 2014 r. abonament radiowy wzrośnie o 25 groszy i wyniesie 5,90 zł, a abonament radiowo-telewizyjny wzrośnie o 65 groszy i osiągnie poziom 19,30 zł.

>>> Opłata audiowizualna, czyli nowy abonament RTV. Ile zapłacimy? Mniej czy więcej? [KLIKNIJ!]

W drugiej połowie 2014 roku Sejm ma sfinalizować prace nad nowym rozwiązaniem w tym zakresie. Abonament rtv ma zastąpić nowa opłata audiowizualna; jak szacuje resort kultury – niższa od abonamentu nawet o połowę.


MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Opłata audiowizualna – jak będzie naliczana? Opłata audiowizualna – jak będzie naliczana?

Znane są już plany dotyczące wprowadzenia opłaty wizualnej. Mówimy na czym polega opłata wizualna, oraz kto i co będzie mógł dzięki niej zyskać.

Opłata audiowizualna, czyli nowy abonament RTV. Ile zapłacimy? Mniej czy więcej? Opłata audiowizualna, czyli nowy abonament RTV. Ile zapłacimy? Mniej czy więcej?

OPŁATA AUDIOWIZUALNA: już nie abonament rtv w wysokości niemal 20 zł, a jedynie 10-12 zł miesięcznie od gospodarstwa domowego – tyle według wyliczeń resortu kultury może wynieść opłata, która ma...

Aktualizacja: 12.01.2014 10:45
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Ilczuk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Anna Ilczuk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Anna Ilczuk może wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"! Zobaczcie, kim ...

Prawo i podatki 2013. Jak zaoszczędzić na podatku? Jak rozliczyć się z fiskusem? Sprawdź, do kiedy musisz rozliczyć się z fiskusem? Wszystko na temat: miesięcznik prawo i podatki i prawo podatkowe, podatki unii europejskiej. Jak rozliczyć się z fiskusem i zapłacić mniej? Jak rozliczyć się z fiskusem przez internet? Jak rozliczyć się z małżonkiem? Jak rozliczyć się z dzieckiem? Wszystko o podatkach w 2013 roku - zmiany w podatkach, ulgi podatkowe, stawki podatków, PCC 2013, Podatek od spadków i darowizn 2013. Podatki 2013 – zobacz, co się zmieni. Vat 2013 - Wszystko o podatku VAT - PodatekVAT. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.