porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Skoki narciarskie. Gdzie i kiedy transmisja TV PŚ w Falun?
Skoki narciarskie. Gdzie i kiedy transmisja TV PŚ w Falun? Po niezwykle udanych dla polskich skoczków igrzyskach w Soczi, nasza ...
Wraca Puchar Świata w biegach narciarskich! Gdzie w telewizji będzie można obejrzeć PŚ w Lahti?

Biegi narciarskie. Gdzie transmisja TV PŚ w Lahti?

Po zakończeniu ZIO w Soczi czas na powrót do rywalizacji biegaczek w Pucharze Świata. Pierwsze zawody już 1 marca w Lathi. Niestety, już wiadomo, że nie wystartuje w nich Justyna Kowalczyk, która zmaga się kontuzją. Gdzie transmisja biegów narciarskich w Lathi?

Justyna Kowalczyk w ostatnim olimpijskim biegu na 30 km stylem dowolnym, po zderzeniu się nartami z Aino-Kaisą Saarinen, naruszyła kontuzjowaną stopę. Bół okazał się na tyle silny, że Polka nie ukończyła biegu. Pogłębienie kontuzji (złamana kość śródstopia) wymusi na Polce rezygnację nie tylko z zawodów w Lahti, ale najprawdopodobniej także ze startów w Pucharze Świata w Drammen (5 marca) i Oslo (8-9 marca).

Mimo tego zawody Pucharu Świata w Lathi będą niezwykle ciekawe w kontekście walki kryształową kulę. Na razie w klasyfikacji generalnej PŚ prowadzi Therese Johaug, jednak Marit Bjoergen, potrójna mistrzni olimpijska z Soczi, może stanowić dla niej poważne zagrożenie. 

Gdzie transmisja biegów narciarskich w Lathi?

01.03 (sobota), sprint st. dowolnym

• godzina 13.00 - TVP 2, Eurosport

02.03 (niedziela), 10 km st. dowolnym

• godzina 12.35 - TVP 2, Eurosport 2 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Biegi narciarskie w Davos. Gdzie transmisja TV zawodów Pucharu Świata? Biegi narciarskie w Davos. Gdzie transmisja TV zawodów Pucharu Świata?

W sobotę 14 grudnia i w niedzielę 15 grudnia odbędą się w Davos zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich. Weźmie w nich udział Justyna Kowalczyk. Gdzie transmisja TV startów Kowalczyk w Davos?

Biegi narciarskie. Gdzie transmisja TV PŚ w Lillehammer? Biegi narciarskie. Gdzie transmisja TV PŚ w Lillehammer?

Przed Justyną Kowalczyk start na jej ulubionym dystansie: 10 km stylem klasycznym. W norweskim Lillehammer Polka wystartuje także w sztafecie 4x5 km. Gdzie będzie można zobaczyć transmisję z tego...

Aktualizacja: 17.04.2018 17:31
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
GRAŻYNA KULCZYK: kim jest? Co osiągnęła jedna z najbogatszych kobiet w Polsce?

W tegorocznym rankigu najbogatszych kobiet przeprowadzonym przez „Wprost” Grażyna Kulczyk ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Porady, fakty sportowe z najważniejszych wydarzeń, o celebrytach w sporcie, o zdrowym stylu życia, sporcie i rekreacji. Informacje i ciekawe artykuły o tematyce sportowej: jak nauczyć się pływać, jak zostać sędzią, ile zarabia się w sporcie, które dyscypliny są najpopularniejsze, kto jest najlepszym trenerem a kto piłkarzem, która drużyna zagra na Euro 2012, co wiemy o gwiazdach sportu, na czym polega trening. Poradniki dotyczące najważniejszych dyscyplin sportowych: piłka, piłka nożna, futbol, mundial, Euro 2012, f1, tenis, boks, skoki narciarskie, sporty zimowe.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.