porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Manchester City – Chelsea. Gdzie transmisja i kto ma większe szanse wygrać? Jeszcze niedawno, te dwa kluby rządziły w Premier League. Jednak ...
Transmisja z walki Saleta vs Gołota - gdzie obejrzeć? Ile kosztuje? Gołota vs. Sateta w TV i internecie

GOŁOTA VS. SALETA. Ile kosztuje transmisja z walki? Gdzie ją kupić?

23 lutego weterani polskiego boksu - Andrzej Gołota i Przemysław Saleta - staną do wyczekiwanej od lat walki. Podczas gali w gdańskiej Ergo Arenie obejrzymy też 8 innych pojedynków, w tym starcie Damiana Trzcińskiego z Krzysztofem Zimnochem. Mówimy, jak wykupić transmisję z gali Polsat Boxing Nigh, podczas której odbędzie się walka Gołota vs. Saleta. Jak obejrzeć galę boksu na żywo w telewizji lub online?

Transmisja z gali Polsat Boxing Night będzie dostępna wyłącznie w systemie pay-per view. Koszt wydarzenia to 40 złotych (transmisja z walki m.in. Gołota vs. Saleta dostępna będzie zarówno w standardowej rozdzielczości jak i w HD).

Gdzie można obejrzeć walkę Gołota vs. Saleta?

Transmisja rozpocznie się 23 lutego o godzinie 18.00. Wtedy też ruszy studio przed galą. Dostęp do walki Gołota vs. Saleta mają użytkownicy Cyfrowego Polsatu. Ci, którzy nie korzystają z usług tej platrofmy, mogą zamawiać transmisję na stronie www.ipla.tv. Wówczas będą mogli obejrzeć ją na komputerze, smartfonie oraz telewizorze z dostępem do internetu. W przypadku internetowej transmisji walki Gołoty z Saletą koszt również wynosi 40 złotych, a dla widzów online z zagranicy - 20 dolarów.

W Cyfrowym Polsacie transmisja z gali Polsat Boxing Night w standardowej rozdzielczości będzie dostępna na kanale 51,  a w HD - na pozycji 117. Zamówienia można składać już od 25 stycznia za pomocą jednego z trzech najbardziej dogodnych kanałów komunikacji:

1.    Przez SMS o treści: nr karty dekodera.WALKA, wysyłany na nr 7043
2.    W internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.cyfrowypolsat.pl
3.    W telefonicznym Centrum Obsługi Klienta (dedykowane numery telefonu: dla użytkowników tel. stacjonarnego - 801 00 50 50, 222 127 255 oraz komórkowego - 699 44 50 50)

Zamówienia przyjmowane będą do 23 lutego do godz. 22:45, ale ze względów technicznych platforma nie gwarantuje dostępu do
wydarzenia dla zamówień złożonych w dniu 23 lutego po godz. 18.00.

Klienci mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
1.    Opłaty doliczonej do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (to opcja dla wszystkich abonentów nie posiadających zaległości w opłatach za regularne usługi)
2.    Przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim
3.    E-płatności

Polsat Boxing Night w ipla

Walkę gwiazd w usłudze PPV przez Internet, również w jakości HD, będzie można oglądać poprzez stronę www.ipla.tv, aplikację ipla na komputery z systemem Windows, aplikacje mobilne (Android) oraz typu Smart TV (LG). Możliwość zamówienia i obejrzenia na żywo gali Polsat Boxing Night mają fani na całym świecie. Wirtualny bilet na walkę Saleta vs. Gołota można kupić na stronie www.ipla.tv od 25 stycznia. Płatności można realizować drogą elektroniczną – kartą kredytową lub przelewem.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jak wygląda bilans walk Andrzeja Gołoty? Jak wygląda bilans walk Andrzeja Gołoty?

Andrzej Gołota już nigdy więcej nie wyjdzie na ring. Walką z Danellem Nicholsonem pożegnał się z boksem i kibicami. W trakcie długiej kariery wśród zawodowców stoczył 52 walki. Jak wygląda jego...

BOKS. Gołota vs Nicholson: gdzie transmisja?

Andrzej Gołota po raz ostatni żegna się z ringiem. W pokazowej walce, którą stoczy 25 października z Danellem Nicholsonem, po raz kolejny podziękuję swoim fanom za lata wsparcia. Gdzie i kiedy...

Kto zwyciężył w walce Gołota vs Saleta?

W czasie gali Polsat Boxing Night, w walce wieczoru, zmierzyli się Andrzej Gołota i Przemysław Saleta. Jak przebiegała walka? Kto wygrał?

Aktualizacja: 25.02.2013 14:02
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Krzysztof Hołowczyc, kim jest kierowca rajdowy? Co o nim wiemy?

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Porady, fakty sportowe z najważniejszych wydarzeń, o celebrytach w sporcie, o zdrowym stylu życia, sporcie i rekreacji. Informacje i ciekawe artykuły o tematyce sportowej: jak nauczyć się pływać, jak zostać sędzią, ile zarabia się w sporcie, które dyscypliny są najpopularniejsze, kto jest najlepszym trenerem a kto piłkarzem, która drużyna zagra na Euro 2012, co wiemy o gwiazdach sportu, na czym polega trening. Poradniki dotyczące najważniejszych dyscyplin sportowych: piłka, piłka nożna, futbol, mundial, Euro 2012, f1, tenis, boks, skoki narciarskie, sporty zimowe.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.