porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak zdobyć autograf Tomasza Kuszczaka, bramkarza Manchesteru United? Twoim idolem jest Tomasz Kuszczak, bramkarz Manchesteru United i zastanawiasz ...
ŻYCIE PRYWATNE "GÓRALA". Żona Tomasza Adamka - Dorota Adamek

Jak bokser Tomasz Adamek poznał żonę Dorotę?

Bokserzy wielu osobom wydają się jako brutalni, bezwzględni ludzie. Niestety, niektórzy z nich potwierdzili ten stereotyp, ale z pewnością nie Tomasz Adamek. „Góral” to bardzo religijny i rodzinny człowiek. Miłością jego życia jest żona Dorota.

Tomasz Adamek z żoną Dorotą

Tomasz Adamek od zawsze był spokojnym człowiekiem, który stronił od alkoholu, imprez i łatwych kobiet kręcących się wokół bokserów. Swoją przyszłą żonę nasz najlepszy bokser poznał w prozaicznych okolicznościach, jeszcze w czasach szkolnych.


- Znaliśmy się z widzenia z autobusu PKS, który woził nad do szkoły, ale umawiać się zaczęliśmy zaraz po mojej studniówce – powiedziała w jednym z wywiadów Dorota Adamek. - Jesteśmy razem od czternastu lat, ale zanim wzięliśmy ślub chodziliśmy ze sobą dwa lata – wspomniał Adamek. Bokser ożenił się 13 października 1996 roku. W 1997 roku urodziła mu się im córka Roksana, a w sierpniu 2000 Weronika.

Po ślubie Tomasz z Dorotą zamieszali u jej rodziców, później przenieśli się do własnego domu w Gilowicach. W 2008 roku dla rozwoju kariery Adamek przeprowadził się do USA, potem dołączyła do niego żona z córkami, zamieszali w podnowojorskim Kearny w stanie New Jersey.

Dorota Adamek z wykształcenia jest pielęgniarką. Jednak obecnie nie pracuje w zawodzie, na co dzień opiekuje się domem.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Adamek vs Głazkow. Kim jest Wiaczesław Głazkow, rywal Tomasza Adamka? [VIDEO]

Tomasz Adamek pierwszą w tym roku walkę stoczy 15 marca na gali w Betlejem w Pensylwanii. Były mistrz świata dwóch kategorii wagowych będzie walczył z Wiaczesławem Głazkowem. Mówimy, kim jest rywal...

Ranking IBF. Jak wygląda pierwsza piętnastka wagi ciężkiej na koniec 2013 roku?

Federacja International Boxing Federation opublikowała swój ranking kategorii ciężkiej za grudzień 2013 roku. Mówimy jak wygląda czołowa piętnastka pięściarzy w królewskiej kategorii na koniec...

Ranking WBC. Jak wygląda pierwsza piętnastka wagi ciężkiej na koniec 2013 roku?

Federacja World Boxing Council opublikowała swój ranking kategorii ciężkiej za grudzień 2013 roku. Mówimy jak wygląda czołowa piętnastka pięściarzy w królewskiej kategorii na koniec poprzedniego roku.

Aktualizacja: 03.03.2015 11:46
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?

Alberta Watson (Faith Susan Alberta Watson) - kanadyjska aktorka urodzona 6 ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Porady, fakty sportowe z najważniejszych wydarzeń, o celebrytach w sporcie, o zdrowym stylu życia, sporcie i rekreacji. Informacje i ciekawe artykuły o tematyce sportowej: jak nauczyć się pływać, jak zostać sędzią, ile zarabia się w sporcie, które dyscypliny są najpopularniejsze, kto jest najlepszym trenerem a kto piłkarzem, która drużyna zagra na Euro 2012, co wiemy o gwiazdach sportu, na czym polega trening. Poradniki dotyczące najważniejszych dyscyplin sportowych: piłka, piłka nożna, futbol, mundial, Euro 2012, f1, tenis, boks, skoki narciarskie, sporty zimowe.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.