porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Czym jest wyścig Gumball 3000? Kiedy Gumball 3000 w Polsce? Historia wyścigu. Jaka jest trasa Gumball 3000?
Kiedy odbędą się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi? Kiedy Letnie Igrzyska Olimpijskie w Rio? Które telewizje wykupiły prawo do transmisji?

Kiedy igrzyska w Soczi? Kiedy igrzyska w Rio? W której telewizji obejrzymy?

Kiedy igrzyska w Soczi? Kiedy igrzyska w Rio? W której telewizji obejrzymy?

Najbliższa letnia olimpiada w 2016 roku w Rio de Janeiro

fot.: Wikimedia Commons / Cafezinho
Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi odbędą się w 2014 roku, a Letnie Igrzyska Olimpijskie w Sydney w 2016 roku. Telewizja Polska nabyła prawa do emisji obu olimpiad. W których telewizjach je obejrzymy? Sprawdź TERMINARZ olimpiady w Soczi i olimpiady w Rio.

Kiedy najbliższe zimowe igrzyska olimpijskie?

Najbliższe zimowe igrzyska olimpijskie odbędą się w 2014 roku w Soczi. Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2014 w Soczi zaplanowane są na okres od 7 do 23 lutego 2014 roku. Soczi leży w Rosji, a część zawodów będzie się rozgrywała także w Krasnej Polanie.

Kiedy najbliższa letnia olimpiada?

Po wielu emocjach podczas olimpiady w Londynie 2012 fani igrzysk olimpijskich z utęsknieniem czekają na kolejne. Najbliższe letnie igrzyska olimpijskie odbędą się w 2016 roku w Rio de Janeiro. Dokładny terminarz jeszcze zostanie ustalony, ale już wiadomo, że otwarcie igrzysk w Rio odbędzie się 5 sierpnia 2016 roku, a zamknięcie 21 sierpnia 2016 roku.

W której telewizji obejrzymy igrzyska w Soczi i igrzyska w Rio?

Prawa do emisji olimpiady w Soczi i olimpiady w Rio nabyła Telewizja Polska. Transmisję z igrzysk olimpijskich obejrzymy w TVP1, TVP2, TVP Info i TVP Sport.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Soczi 2014. Polska kadra – kto pojedzie na zimowe igrzyska? [VIDEO] Soczi 2014. Polska kadra – kto pojedzie na zimowe igrzyska? [VIDEO]

7 lutego rozpoczynają się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Wysyłamy tam aż 56 zawodników – tyle samo co na igrzyska w Innsbrucku w 1976 roku. Ile medali zdobędą dla Polski?

Soczi 2014. Jakie nowe konkurencje na zimowych igrzyskach? Soczi 2014. Jakie nowe konkurencje na zimowych igrzyskach?

Na igrzyskach zimowych Soczi 2014 po raz pierwszy w historii rozegrane zostaną takie zawody jak narciarski i snowboardowy slopestyle, narciarski halfpipe, snowboardowy slalom specjalny, skoki...

Soczi - co się dzieje w mieście przed igrzyskami? Soczi - co się dzieje w mieście przed igrzyskami?

Igrzyska zbliżają się wielkimi krokami. Sprawdzamy, co dzieje się w mieście SOCZI na miesiąc przed ceremonią otwarcia imprezy.

Aktualizacja: 15.05.2013 15:09
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Orszagh – kim jest b. RPO oskarżony ws. nielegalnych adopcji i stręczycielstwa?
Krzysztof Orszagh – kim jest b. RPO oskarżony ws. nielegalnych adopcji i stręczycielstwa?

Krzysztof Orszagh – znany prawnik, były Rzecznik Praw Ofiar – został oskarżony ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Porady, fakty sportowe z najważniejszych wydarzeń, o celebrytach w sporcie, o zdrowym stylu życia, sporcie i rekreacji. Informacje i ciekawe artykuły o tematyce sportowej: jak nauczyć się pływać, jak zostać sędzią, ile zarabia się w sporcie, które dyscypliny są najpopularniejsze, kto jest najlepszym trenerem a kto piłkarzem, która drużyna zagra na Euro 2012, co wiemy o gwiazdach sportu, na czym polega trening. Poradniki dotyczące najważniejszych dyscyplin sportowych: piłka, piłka nożna, futbol, mundial, Euro 2012, f1, tenis, boks, skoki narciarskie, sporty zimowe.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.