porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Czym jest wyścig Gumball 3000? Kiedy Gumball 3000 w Polsce? Historia wyścigu. Jaka jest trasa Gumball 3000?
Kiedy odbędą się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi? Kiedy Letnie Igrzyska Olimpijskie w Rio? Które telewizje wykupiły prawo do transmisji?

Kiedy igrzyska w Soczi? Kiedy igrzyska w Rio? W której telewizji obejrzymy?

Kiedy igrzyska w Soczi? Kiedy igrzyska w Rio? W której telewizji obejrzymy?

Najbliższa letnia olimpiada w 2016 roku w Rio de Janeiro

fot.: Wikimedia Commons / Cafezinho
Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi odbędą się w 2014 roku, a Letnie Igrzyska Olimpijskie w Sydney w 2016 roku. Telewizja Polska nabyła prawa do emisji obu olimpiad. W których telewizjach je obejrzymy? Sprawdź TERMINARZ olimpiady w Soczi i olimpiady w Rio.

Kiedy najbliższe zimowe igrzyska olimpijskie?

Najbliższe zimowe igrzyska olimpijskie odbędą się w 2014 roku w Soczi. Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2014 w Soczi zaplanowane są na okres od 7 do 23 lutego 2014 roku. Soczi leży w Rosji, a część zawodów będzie się rozgrywała także w Krasnej Polanie.

Kiedy najbliższa letnia olimpiada?

Po wielu emocjach podczas olimpiady w Londynie 2012 fani igrzysk olimpijskich z utęsknieniem czekają na kolejne. Najbliższe letnie igrzyska olimpijskie odbędą się w 2016 roku w Rio de Janeiro. Dokładny terminarz jeszcze zostanie ustalony, ale już wiadomo, że otwarcie igrzysk w Rio odbędzie się 5 sierpnia 2016 roku, a zamknięcie 21 sierpnia 2016 roku.

W której telewizji obejrzymy igrzyska w Soczi i igrzyska w Rio?

Prawa do emisji olimpiady w Soczi i olimpiady w Rio nabyła Telewizja Polska. Transmisję z igrzysk olimpijskich obejrzymy w TVP1, TVP2, TVP Info i TVP Sport.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Igrzyska olimpijskie 2016. Maskotki Vinicius i Tom - kim są?

Kibice poznali już dwie oficjalne maskotki igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro! Jak wyglądają Vinicius i Tom i co symbolizują?

Soczi 2014. Polska kadra – kto pojedzie na zimowe igrzyska? [VIDEO] Soczi 2014. Polska kadra – kto pojedzie na zimowe igrzyska? [VIDEO]

7 lutego rozpoczynają się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Wysyłamy tam aż 56 zawodników – tyle samo co na igrzyska w Innsbrucku w 1976 roku. Ile medali zdobędą dla Polski?

Soczi - co się dzieje w mieście przed igrzyskami? Soczi - co się dzieje w mieście przed igrzyskami?

Igrzyska zbliżają się wielkimi krokami. Sprawdzamy, co dzieje się w mieście SOCZI na miesiąc przed ceremonią otwarcia imprezy.

Aktualizacja: 15.05.2013 15:09
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bracia Wachowscy, siostry Wachowskie: od Larry'ego i Andy'ego do Lany i Lilly

Drugi z braci Wachowskich, twórców legendarnego "Matrixa", zmienił płeć! Kto ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Porady, fakty sportowe z najważniejszych wydarzeń, o celebrytach w sporcie, o zdrowym stylu życia, sporcie i rekreacji. Informacje i ciekawe artykuły o tematyce sportowej: jak nauczyć się pływać, jak zostać sędzią, ile zarabia się w sporcie, które dyscypliny są najpopularniejsze, kto jest najlepszym trenerem a kto piłkarzem, która drużyna zagra na Euro 2012, co wiemy o gwiazdach sportu, na czym polega trening. Poradniki dotyczące najważniejszych dyscyplin sportowych: piłka, piłka nożna, futbol, mundial, Euro 2012, f1, tenis, boks, skoki narciarskie, sporty zimowe.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.