porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
ROLAND GARROS 2012. Agnieszka RADWAŃSKA vs Venus WILIAMS - jakie są szanse Polki? 30 maja 2012 w drugiej rundzie turnieju Rolanda Garrosa w ...
Edi Federer był menadżerem Adama Małysza, Andreasa Goldbergera i Thomasa Morgernsterna

Kim był EDI FEDERER, były menedżer Adama Małysza? Federer zmarł 30 maja 2012 roku

Edi Federer, były menadżer Adama Małysza, zmarł 30 maja 2012 roku z powodu niezidentyfikowanej choroby układu nerwowego. Federer chorował od dwóch lat, gdy zmarł miał 57 lat.

Edi Federer, były austriacki skoczek i były menedżer m.in. Adama Małysza zmarł 30 maja 2012 roku. Przyczyną śmierci była choroba trudna do zdiagnozowania, określana przez lekarzy jako uszkodzenie układu nerwowego.

Federer chorował od 2 lat, jednak lekarze do końca nie wiedzieli, co mu jest. W momencie śmierci miał 57 lat.

Federer po zakończeniu czynnego uprawiania sportu i kariery skoczka, został menedżerem Andreasa Goldbergera i Thomasa Morgernsterna, a także najbardziej utytułowanego polskiego skoczka Adama Małysza.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jakie medale zdobyli polscy skoczkowie narciarscy w sezonie 2014-15?

Pięć medalowych osiągnięć w imprezach mistrzowskich było udziałem polskich skoczków w XX wieku. Wysyp sukcesów zaczął się od początku trzeciego tysiąclecia.

Kto odniósł najwięcej zwycięstw w Turnieju 4 Skoczni?

Wygrać Turniej Czterech Skoczni jest jednym z najcenniejszych osiągnięć w skokach narciarskich. Tradycja imprezy sięga roku 1953. Do tej pory jednym tryumfatorem, któremu udało się wygrać wszystkie...

Polscy skoczkowie w zawodach Pucharu Świata 2013-14. Kto skakał najdalej?

Rok wcześniej było ich pięciu, teraz jest siedmiu. Lista polskich zwycięzców konkursow Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2013-2014 powiększyła się o dwa nazwiska.

Aktualizacja: 17.04.2018 12:57
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Duda: żona Agata, córka Kinga - co o nich wiemy?
Andrzej Duda: żona Agata, córka Kinga - co o nich wiemy?

Andrzej Duda zdobył najwięcej głosów w I turze wyborów prezydenckich ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Porady, fakty sportowe z najważniejszych wydarzeń, o celebrytach w sporcie, o zdrowym stylu życia, sporcie i rekreacji. Informacje i ciekawe artykuły o tematyce sportowej: jak nauczyć się pływać, jak zostać sędzią, ile zarabia się w sporcie, które dyscypliny są najpopularniejsze, kto jest najlepszym trenerem a kto piłkarzem, która drużyna zagra na Euro 2012, co wiemy o gwiazdach sportu, na czym polega trening. Poradniki dotyczące najważniejszych dyscyplin sportowych: piłka, piłka nożna, futbol, mundial, Euro 2012, f1, tenis, boks, skoki narciarskie, sporty zimowe.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.