porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov największymi gwiazdami zbliżającej się gali. Jaki jest program KSW 23? Gdzie obejrzeć?

KSW 23. Kto walczy? Jaki jest program KSW 23? Jak zamówić dostęp do transmisji?

KSW 23. Kto walczy? Jaki jest program KSW 23? Jak zamówić dostęp do transmisji?

Znamy już listę walk na KSW 23

fot.: facebook.com
Gala KSW 23 coraz bliżej. 8 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie zobaczymy m.in. pojedynek Mariusza Pudzianowskiego. Zobacz, kto poza polskim siłaczem będzie walczył. Przedstawiamy pełen program walk.

Podczas gali KSW 23 zobaczymy 7 pojedynków. Gwiazdami wieczoru będą oczywiście Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov, którzy bić się będą w dwóch kończących gdańską imprezę walkach wieczoru. Tuż przed nimi wystąpi Michał Materla. Jego pojedynek również zapowiada się pasjonująco, bo stawką starcia z cenionym Amerykaninem Kendallem Grove'em będzie mistrzowski pas federacji KSW. W ringu zobaczymy również panie, i to nie tylko seksowne hostessy. W walce o pas KSW zmierzą się Karolina Kowalkiewicz i Marta Chojnoska.

Kto walczy na KSW 23? LISTA WALK

Mariusz Pudzianowski - Sean McCorkle

Mamed Khalidov - Melvin Manhoeff

Michał Materla - Kendall Grove

Aslambek Saidov - Ben Lagman

Karolina Kowalkiewicz - Marta Chojnoska

Mateusz Piskorz - Luiz Ricardo Simon

Mateusz Zawadzki - Mateusz Gamrot

Gdzie obejrzeć transmisję z KSW 23? Jak zamówić?

Relacja telewizyjna z KSW 23 będzie dostępna w systemie pay-per-view na Cyfrowym Polsacie. Cena za dostęp wynosi 40 zł.

Jak zamówić dostęp do gali KSW 23 (dotyczy abonentów telewizji satelitarnej):
•Wyślij SMS na numer 7043 o treści: numer karty dekodera.WALKA, gdzie numer karty to 12-cyfrowy numer karty Twojego dekodera (koszt SMS-a – 0,61 zł brutto z telefonów sieci Cyfrowego Polsatu, 0,62 zł brutto z telefonów innych sieci).
•Zamów przez internet: zaloguj się do Internetowego Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl lub wejdź na www.cyfrowypolsat.pl
•Zadzwoń: 801 00 50 50 lub 222 127 255 (z telefonu stacjonarnego) lub 699 44 50 50 (z telefonu komórkowego). Opłata zgodna z taryfą operatora.
 Zamówiona usługa dostępna będzie na kanale 58 lub w jakości HD na kanale 117.

Jak zamówić dostęp do gali KSW 23 (dotyczy abonentów będących w zasięgu usługi TV Mobilna w Cyfrowym Polsacie):
•Wyślij SMS na numer 7043 o treści: numer dostępu warunkowego dekodera.WALKA. 10-cyfrowy numer dostępu znajdziesz w menu dekodera lub w umowie (koszt SMS-a – 0,61 zł brutto z telefonów sieci Cyfrowego Polsatu, 0,62 zł brutto z telefonów innych sieci).
•Zamów przez internet: zaloguj się do Internetowego Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl lub wejdź na www.cyfrowypolsat.pl
•Zadzwoń: 801 00 50 50 lub 222 127 255 (z telefonu stacjonarnego) lub 699 44 50 50 (z telefonu komórkowego). Opłata zgodna z taryfą operatora.

ZOBACZ TEŻ:

Co to jest KSW?

Czym się różni KSW od MMA?

Co to jest usługa pay-per-view? Jak z niej korzystać?

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
KSW 29. Z kim zmierzy się Mamed Chalidow? Kto rywalem Polaka? KSW 29. Z kim zmierzy się Mamed Chalidow? Kto rywalem Polaka?

Mamed Chalidow to bez wątpienia największa gwiazda mieszanych sztuk walki w Polsce. Dlatego każda kolejna gala KSW w której bierze udział stanowi dla organizatorów spore wyzwanie. No bo z kim może...

KSW 27. Kiedy odbędzie się gala? Kto będzie walczył w Ergo Arenie?

Federacja Konfrontacji Sztuk Walki zapowiedziała już kolejną galę MMA. KSW 27 odbędzie się w Trójmieście w Ergo Arenie, a wystąpią na niej największe gwiazdy z Mamedem Chalidowem i Mariuszem...

Kim jest Ryuta Sakurai, rywal Mameda Chalidowa na gali KSW 25?

Mamed Chalidow już wie, z kim będzie się bił na gali KSW 25 (7 grudnia we Wrocławiu). Rywalem pochodzącego z Czeczenii polskiego wojownika będzie Japończyk Ryuta Sakurai. Zobacz, kim jest rywal...

Aktualizacja: 07.06.2013 14:55
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?

Ma dopiero 43 lata, za sobą prężną karierę polityczną, a ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Porady, fakty sportowe z najważniejszych wydarzeń, o celebrytach w sporcie, o zdrowym stylu życia, sporcie i rekreacji. Informacje i ciekawe artykuły o tematyce sportowej: jak nauczyć się pływać, jak zostać sędzią, ile zarabia się w sporcie, które dyscypliny są najpopularniejsze, kto jest najlepszym trenerem a kto piłkarzem, która drużyna zagra na Euro 2012, co wiemy o gwiazdach sportu, na czym polega trening. Poradniki dotyczące najważniejszych dyscyplin sportowych: piłka, piłka nożna, futbol, mundial, Euro 2012, f1, tenis, boks, skoki narciarskie, sporty zimowe.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.