porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Soczi 2014. Kiedy Justyna Kowalczyk startuje w sprincie drużynowy stylem klasycznym?
Soczi 2014. Kiedy Justyna Kowalczyk startuje w sprincie drużynowy stylem klasycznym? Justyna Kowalczyk mimo złamanej stopy nie przestaje zaskakiwać. 19 lutego, ...
Gdzie kupić bilety na KSW 27? Po ile bilety na KSW 27?

KSW 27 w Ergo Arenie. Gdzie kupić bilety? Ile kosztują wejściówki na majową galę KSW?

Gala KSW 27 obędzie się już 17 maja w Ergo Arenie w Trójmieście. Zwodnicy po raz pierwszy w historii federacji będą walczyć w klatce, a sprzedaż biletów na to niezwykłe wydarzenie w polskim MMA już ruszyła. Gdzie można kupić wejściówki?

Bilety na galę KSW 27, tak jak poprzednio można kupić na portalu internetowym www.ebilet.pl. Ceny wejściówek tak jak zawsze są bardzo zróżnicowane.

Ile kosztują bilety na KSW 27?

  • Najtańsze są bilety na górne sektory umiejscowione na dwóch końcach sali. Miejsca na wysokich trybunach kosztują 90 złotych.

  • Górne trybuny na bokach areny to koszt 120 złotych.

  • Ceny w niższych sektorach zaczynają się od 110 i 120 złotych (sektory na krańcach sali) a kończą na 160 i 190 złotych (boki sali).

  • Najdroższe są tradycyjne wejściówki na płytę. W zależności od tego, jak blisko klatki chcemy usiąść, musimy zapłacić 170, 180, 200, 280 oraz 300 złotych.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
KSW 28 w Szczecinie. Gdzie kupić bilety? Ile kosztują wejściówki na październikową galę KSW? KSW 28 w Szczecinie. Gdzie kupić bilety? Ile kosztują wejściówki na październikową galę KSW?

Gala KSW 28 odbędzie się 4 października w Szczecinie. Znana jest dopiero część zawodników, których zobaczymy walczących w klatce, ale sprzedaż biletów już ruszyła. Gdzie można kupić wejściówki? Ile...

KSW 27. Kiedy odbędzie się gala? Kto będzie walczył w Ergo Arenie?

Federacja Konfrontacji Sztuk Walki zapowiedziała już kolejną galę MMA. KSW 27 odbędzie się w Trójmieście w Ergo Arenie, a wystąpią na niej największe gwiazdy z Mamedem Chalidowem i Mariuszem...

KSW26. Kim jest Tim Sylvia - rywal Karola Bedorfa?

Gala KSW26 odbędzie się 22 marca w Warszawie. Jednym z najciekawszych pojedynków tego wieczora będzie starcie Karola Bedorfa, mistrza KSW wagi ciężkiej, z Timem Sylvią. Kim jest rywal Polaka?

Aktualizacja: 13.05.2014 09:00
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kazimiera Szczuka - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Kazimiera Szczuka - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Kazimiera Szczuka to jedna z najgłośniejszych polskich feministek. Często udziela ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Porady, fakty sportowe z najważniejszych wydarzeń, o celebrytach w sporcie, o zdrowym stylu życia, sporcie i rekreacji. Informacje i ciekawe artykuły o tematyce sportowej: jak nauczyć się pływać, jak zostać sędzią, ile zarabia się w sporcie, które dyscypliny są najpopularniejsze, kto jest najlepszym trenerem a kto piłkarzem, która drużyna zagra na Euro 2012, co wiemy o gwiazdach sportu, na czym polega trening. Poradniki dotyczące najważniejszych dyscyplin sportowych: piłka, piłka nożna, futbol, mundial, Euro 2012, f1, tenis, boks, skoki narciarskie, sporty zimowe.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.