porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Ultimate Fighting Championship – co to jest?
Ultimate Fighting Championship – co to jest? Ultimate Fighting Championship to organizacja będąca promotorem mieszanych sztuk walki. ...
Gdzie zostaną rozegrane mecze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 2014 r.?

Mundial 2014. W jakich miastach Brazylii?

Mundial 2014. W jakich miastach Brazylii?

Gdzie zostaną rozegrane mecze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 2014 r.?

Największe piłkarskie święto coraz bliżej. W 2014 roku Brazylia ugości najlepszych piłkarzy globu i ich kibiców. A w jakich miastach zostaną rozegrane Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w 2014 roku?

Zbliżającymi się wielkimi krokami Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej żyje już cała Brazylia. A kibice zaczynają już myśleć o tym, kiedy i gdzie pojechać, by pokibicować swojej narodowej drużynie. Wybór będzie spory, bo mecze mundialu 2014 odbędą się w 12 brazylijskich miastach.

>>> Mundial 2014. Na jakich stadionach w Brazylii zostaną rozegrane mecze Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej [KLIKNIJ!]

Prócz stolicy Brazylii, czyli miasta Brasilia, turniejowe rozgrywki mundialu 2014 zagoszczą w miastach: Belo Horizonte, Cuiabá, Kurytyba, Fortaleza, Natal, Manaus, Porto Alegre, Recife, Rio de Janeiro, Salvador i Sao Paulo.

Mecz otwierający mundial 2014 zostanie rozegrany w Sao Paulo, mecz o trzecie miejsce na Estadio Nacional w mieście Brasilia, a finał w Rio de Janeiro. Organizatorzy i przedstawiciele FIFA ustalili, że na każdym ze stadionów rozgrywane będą co najmniej cztery mecze.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Mundial 2014 w Brazylii: kadra Wybrzeża Kości Słoniowej na mistrzostwa świata 2014 Mundial 2014 w Brazylii: kadra Wybrzeża Kości Słoniowej na mistrzostwa świata 2014

Znana jest szeroka kadra Wybrzeża Kości Słoniowej na mistrzostwa świata w Brazylii. Mówimy, kogo selekcjoner Sabri Lamouchi zamierza zabrać na mundial.

Mundial 2014. Losowanie grup – jakie są zasady? Mundial 2014. Losowanie grup – jakie są zasady?

W jaki sposób, jakim systemem losowane są grupy piłkarskich mistrzostw świata? Oto zasady losowania grup na mundial w Brazylii.

Polska - Czarnogóra 1:1. Jak wygląda sytuacja w grupie H?

Polska zremisowała w Warszawie z reprezentacją Czarnogóry podczas meczu 6.09.2013 r. Zdobyty podczas tego spotkania 1 punkt nie poprawił naszej sytuacji w grupie H - praktycznie odpadliśmy już z...

Aktualizacja: 17.04.2018 20:12
Autor: MmM
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Marianna Durczok - kim jest żona Kamila Durczoka?
Marianna Durczok - kim jest żona Kamila Durczoka?

Marianna Durczok - dziennikarka, wydawca, żona Kamila Durczoka. Co o niej ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Porady, fakty sportowe z najważniejszych wydarzeń, o celebrytach w sporcie, o zdrowym stylu życia, sporcie i rekreacji. Informacje i ciekawe artykuły o tematyce sportowej: jak nauczyć się pływać, jak zostać sędzią, ile zarabia się w sporcie, które dyscypliny są najpopularniejsze, kto jest najlepszym trenerem a kto piłkarzem, która drużyna zagra na Euro 2012, co wiemy o gwiazdach sportu, na czym polega trening. Poradniki dotyczące najważniejszych dyscyplin sportowych: piłka, piłka nożna, futbol, mundial, Euro 2012, f1, tenis, boks, skoki narciarskie, sporty zimowe.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.