porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kim jest Agnieszka Szymańczak, polska reprezentantka na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi 2014? Agnieszka Szymańczak sama o sobie mówi: "uparta, impulsywna, gadatliwa". jest ...
Kto pojedzie do Soczi? Którzy zawodnicy pojadą na Olimpiadę zimową Soczi 2014?

SOCZI 2014: Kiedy dowiemy się kto pojedzie na Olimpiadę w Soczi?

SOCZI 2014: Kiedy dowiemy się kto pojedzie na Olimpiadę w Soczi?
Kto pojedzie do Sochi? fot.: facebook.com/sochi2014
Zimowa Olimpiada w Soczi rozpocznie się już 7 lutego 2014 roku. Skład polskiej kadry olimpijskiej nie jest jeszcze znany. Kiedy będziemy wiedzieć kto będzie reprezentować Polskę na Olimpiadzie Soczi 2014?

Olimpiada w Soczi zbliża się wielkimi krokami. Igrzyska olimpijskie będą rozgrywane od 7 do 23 lutego 2014 roku w rosyjskim mieście Soczi i w Krasnej Polanie. Udział w nich weźmie aż 86 krajów, które rywalizować będą w 98 konkurencjach podzielonych na 15 dyscyplin.

Skład polskiej kadry olimpijskiej nie jest jeszcze znany ze względu na rozgrywane nadal eliminacje do igrzysk olimpijskich. Większość kwalifikacji skończy się dopiero pod koniec stycznia 2014 roku. Najdłużej rozgrywane dyscypliny to bobsleje, biathlon, łyżwiarstwo szybkie, narciartwo alpejskie, narciarstwo dowolne, narciarstwo biegowe, kombinacja norweska, skoki narciarskie, snowboard i skeleton.

Każdy kraj zobowiązany jest podać końcowy skład kadry olimpijskiej pomiędzy 28 stycznia, a 5 lutego 2014 roku. Obecność na liście zapewnia wyjazd na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi.

Tegoroczna Olimpiada w Soczi będzie szczególna pod względem nowych konkurencji sportowych, które zostaną rozegrane po raz pierwszy. W ich skład wejdzie między innymi narciarski i snowboardowy slopestyle oraz skoki narciarskie kobiet.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Natalia Czerwonka miała wypadek! Co się stało? Natalia Czerwonka miała wypadek! Co się stało?

Natalia Czerwonka, wicemistrzyni olimpijska z Soczi w jeździe szybkiej na łyżwach, uległa poważnemu wypadkowi podczas zgrupowania w Spale. Co się stało? Jakie jest stan zdrowia naszej panczenistki?

SOCZI 2014. Kim jest Luiza Złotkowska, reprezentantka Polski? SOCZI 2014. Kim jest Luiza Złotkowska, reprezentantka Polski?

Polska kadra na Soczi 2014 nie ogranicza się do biegów i skoków narciarskich. Mocną pozycję w reprezentacji Polski mają także łyżwiarze szybcy. Jedną z najlepszych polskich łyżwiarek jest Luiza...

Igrzyska w Soczi - program 14 lutego. Kto z Polaków powalczy o medale?

Jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiej reprezentacji na igrzyskach w Soczi jest Kamil Stoch. Jaką formę Polak - zdobywca olimpijskiego złota - zaprezentuje podczas kwalifikacji 14 lutego? Kto z...

Aktualizacja: 17.04.2018 16:17
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kinga Jasiewicz- kim jest maturzystka, która pozwała Okręgową Komisję Egzaminacyjną?
Kinga Jasiewicz- kim jest maturzystka, która pozwała Okręgową Komisję Egzaminacyjną?

Maturzystka Kinga Jasiewicz nie dostała się na wymarzone studia stomatologiczne ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Porady, fakty sportowe z najważniejszych wydarzeń, o celebrytach w sporcie, o zdrowym stylu życia, sporcie i rekreacji. Informacje i ciekawe artykuły o tematyce sportowej: jak nauczyć się pływać, jak zostać sędzią, ile zarabia się w sporcie, które dyscypliny są najpopularniejsze, kto jest najlepszym trenerem a kto piłkarzem, która drużyna zagra na Euro 2012, co wiemy o gwiazdach sportu, na czym polega trening. Poradniki dotyczące najważniejszych dyscyplin sportowych: piłka, piłka nożna, futbol, mundial, Euro 2012, f1, tenis, boks, skoki narciarskie, sporty zimowe.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.