porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Artur Sobiech w 2014 roku zarobił 2,6 mln zł Artur Sobiech w 2014 roku zarobił 2,6 miliona złotych. Jak ...
Artur Sobiech w 2014 roku zarobił 2,6 mln zł

Zarobki piłkarzy. Ile Artur Sobiech zarobił w 2014 roku?

To czwarty rok Artura Sobiecha w Niemczech. Dokonania napastnika są marne: strzelił tylko 10 goli. Finansowo jest o wiele lepiej. Mówimy, ile Artur Sobiech zarobił w 2014 roku.

Artur Sobiech jest usprawiedliwiony, bo w każdym sezonie zmaga się z urazami, które wyłączają go z treningów. Jego atutem wciąż jest młodość, ale jeśli nie poprawi skuteczności, to może mieć problem z grą. Kontrakt z Hannoverem wiąże go jeszcze przez dwa lata. Roczne zarobki to 600 tys. euro, co daje mu miejsce w środku listy płac klubu Bundesligi. Najlepiej opłacanym graczem Hannoveru jest Jan Schlaudraff, który rocznie dostaje 2 mln euro. Od kilku lat Artur Sobiech związany jest z Bogną Dybul, piłkarką ręczną. Urlop spędzili na Malediwach.

>>> Więcej o zarobkach piłkarzy [KLIKNIJ!]

Artur Sobiech w zestawieniu "Złota Setka" przygotowanym przez "Super Express" zajął 34. miejsce. Zarobił 2,6 mln zł. W poprzednim rankingu najbogatszych sportowców był na 29. pozycji (2,5 mln zł). Prognozujemy, że w notowaniu za rok 2015 roku zanotuje wzrost poborów.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Zarobki piłkarzy. Ile Łukasz Fabiański zarobił w 2014 roku?

To już jego ósmy rok w Anglii. Łukasz Fabiański nie musiał odchodzić z Arsenalu Londyn (tygodniówka ok. 28 tys. funtów). Menedżer Arsen Wenger proponował mu przedłużenie umowy, ale nie dawał...

Zarobki piłkarzy. Ile Ludovic Obraniak zarobił w 2014 roku?

W ubiegły rok Ludovic Obraniak wkroczył w dobrym humorze, bo wyjechał z Francji i podpisał 2,5-letni kontrakt z Werderem Brema. Mówimy, ile Obraniak zarobił w 2014 roku.

Zarobki piłkarzy. Ile Artur Boruc zarobił w 2014 roku?

W połowie ubiegłego roku Artur Boruc zmienił klub. Trafił do Bournemouth i z miejsca stał się gwiazdą zespołu z zaplecza Premier League. Mówimy, ile Artur Boruc zarobił w 2014 roku.

Aktualizacja: 23.02.2015 08:24
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Marcin Wójcik: kim jest autor książki W rodzinie ojca mego?

Marcin Wójcik napisał  książkę w "W rodzinie ojca mego", która ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Porady, fakty sportowe z najważniejszych wydarzeń, o celebrytach w sporcie, o zdrowym stylu życia, sporcie i rekreacji. Informacje i ciekawe artykuły o tematyce sportowej: jak nauczyć się pływać, jak zostać sędzią, ile zarabia się w sporcie, które dyscypliny są najpopularniejsze, kto jest najlepszym trenerem a kto piłkarzem, która drużyna zagra na Euro 2012, co wiemy o gwiazdach sportu, na czym polega trening. Poradniki dotyczące najważniejszych dyscyplin sportowych: piłka, piłka nożna, futbol, mundial, Euro 2012, f1, tenis, boks, skoki narciarskie, sporty zimowe.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.