porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Ile piłkarz RADOSŁAW MAJEWSKI zarobił w 2012 roku? Piłkarz Radosław Majewski (27 l.) na dobre zadomowił się w ...
Złota Setka 2012: najlepiej zarabiający polscy sportowcy

Ile piłkarz ARTUR SOBIECH zarobił w 2012 roku?

Piłkarz Artur Sobiech (23 l.) coraz pewniej czuje się w Niemczech, gdzie zarabia naprawdę duże pieniądze. Mówimy, ile zarobił w 2012 roku napastnik Hannoveru i reprezentacji Polski.

W 2012 roku Artur Sobiech zarobił 2,55 mln złotych. W zestawieniu "Złota Setka" - rankingu najlepiej zarabiających polskich sportowców - opublikowanym przez "Super Express" zajął 29. miejsce. W porównaniu z poprzednim notowaniem wzbogacił się o pół miliona zlotych.

Transfer do Niemiec uważa za sukces. Napastnik reprezentacji Polski ma coraz silniejszą pozycję w Hannoverze (zarobki 600 tys. euro). Jest ceniony przez trenera Mira Slomkę oraz piłkarzy, w których łaski wkradł się poczuciem humoru. Zyskał przydomek „Ślimak”, który dostał w nawiązaniu do opowiedzianego dowcipu.

Do Niemiec Sobiech wyjechał z sympatią, którą jest Bogna Dybul, piłkarka ręczna niemieckiej drużyny SVG Celle. Przed EURO 2012 pojechał z nią na zgrupowanie kadry do tureckiego Belka. W Niemczech mieszkają tylko dwa kilometry od stadionu Hannoveru. Sobiech jeździ audi A6.Za występ na mistrzostwach Europy dostał premię (ok. 100 tys. złotych) za dwa punkty zdobyte za remisy z Grecją i Rosją.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Ile zarobił piłkarz SEBASTIAN BOENISCH?

Piłkarz Sebastian Boenisch to podpora Bayeru Leverkusen. Mówimy, ile lewy obrońca reprezentacji Polski zarobił w 2013 roku.

Ile bramkarz ARTUR BORUC zarobił w 2013roku?

Bramkarz Artur Boruc to lider angielskiego Southampton i reprezentacji Polski. Mówimy, ile zarobił w 2013 roku?

Ile zarobił piłkarz Arkadiusz Milik w 2013 roku?

Piłkarz Arkadiusz Milik to jeden z najbardziej obiecujących polskich napastników młodego pokolenia. Mówimy, ile napastnik Augsburga zarobił w 2013 roku.

Aktualizacja: 18.04.2018 19:46
Autor: MaSz
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Irena Santor. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Irena Santor. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Irena Santor to gwiazda pierwszej klasy. Znakomita piosenkarka, która od ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Porady, fakty sportowe z najważniejszych wydarzeń, o celebrytach w sporcie, o zdrowym stylu życia, sporcie i rekreacji. Informacje i ciekawe artykuły o tematyce sportowej: jak nauczyć się pływać, jak zostać sędzią, ile zarabia się w sporcie, które dyscypliny są najpopularniejsze, kto jest najlepszym trenerem a kto piłkarzem, która drużyna zagra na Euro 2012, co wiemy o gwiazdach sportu, na czym polega trening. Poradniki dotyczące najważniejszych dyscyplin sportowych: piłka, piłka nożna, futbol, mundial, Euro 2012, f1, tenis, boks, skoki narciarskie, sporty zimowe.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.