porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Głosowanie w innym miejscu zamieszkania - formalności krok po kroku
Głosowanie w innym miejscu zamieszkania - formalności krok po kroku Głosowanie w innym mieście niż to, w którym jesteśmy zameldowani, ...
Andrzej Duda ubiega się o fotel prezydenta z ramienia PiS. Jak zachęca wyborców do swojej kandydatury?

Wybory 2015. Jak do głosowania zachęca Andrzej Duda?

Andrzej Duda z PiS przeszedł do drugiej tury wyborów prezydenckich. Teraz konkuruje tylko z obecnie urzędującym Bronisławem Komorowskim. Jak Duda zachęca do głosowania swoich wyborców?

Andrzej Duda przeszedł do drugiej tury wyborów prezydenckich. W swojej kampanii przede wszystkim postawił na bezpośredni kontakt z wyborcami. W drugiej turze kontynuuje swoje działania. Chętnie spotyka się z wyborcami, ale i wytyka błędy swojego kontrkandydata. W drugiej turze kampanii jego sztabowcy śledzą poczynania Bronisława Komorowskiego i jak tylko dostrzegą potknięcie kandydata, od razu zwołują konferencję prasową, na której go krytykują.

Andrzej Duda bierze udział w debatach. W pierwszej turze wyborów nie miał obaw przed zmierzeniem się z pozostałymi kandydatami na urząd prezydenta. W drugiej też deklaruje udział w starciu słownym z przeciwnikiem. Czy triki Andrzeja Dudy i jego sztabu okażą się skuteczne? O tym przekonamy się już 24 maja, kiedy to w Polsce odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Wybory prezydenckie: kto wystartuje w 2015 roku? Wybory prezydenckie: kto wystartuje w 2015 roku?

Wybory prezydenckie 2015 coraz bliżej! Sprawdź, kto weźmie udział w wyścigu o fotel prezydenta RP i kiedy iść głosować na swojego kandydata?

Kiedy odbędą się najbliższe WYBORY? Wybory w 2014 i 2015 roku

Najbliższe wybory w Polsce to wybory samorządowe 2014. Jaka jest dokładna data kolejnych wyborów? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, kiedy odbędą się najbliższe wybory prezydenckie, wybory samorządowe...

Aktualizacja: 17.05.2015 16:57
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Zuzanna Borucka? Oto, co trzeba wiedzieć o popularnej ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.