porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kim jest Agnieszka Kotulanka?
Kim jest Agnieszka Kotulanka? Agnieszkę Kotulankę znają chyba wszyscy Polacy. Sławę przyniósł jej serial ...
Dlaczego Kotulanka odeszła z Klanu? Czy Kotulanka ma problemy z alkoholem? Dlaczego producenci wyrzucili Agnieszkę Kotulankę z Klanu?

Agnieszka Kotulanka. Dlaczego wyrzucili ją z "Klanu"?

Agnieszka Kotulanka. Dlaczego wyrzucili ją z "Klanu"?
fot.: Facebook
Od kilku miesięcy krążą plotki na temat problemów zdrowotnych Agnieszki Kotulanki. W ostatnich miesiącach niedyspozycja aktorki dała się we znaki producentom serialu "Klan", w którym Kotulanka gra jedną z głównych ról. Problemy okazały się na tyle poważne, że aktorka została wyrzucona z serialu. Mówimy, dlaczego Agnieszka Kotulanka nie zagra już w "Klanie".

Problemy Agnieszki Kotulanki zaczęły się już przed wakacjami. Wtedy polskie media obiegła wiadomość o zasłabnięciu aktorki na planie filmowym i natychmiastowym przewiezieniu jej do szpitala na oddział kardiologii. Przyczyn problemów aktorki ze zdrowiem i pracą, jej znajomi doszukują się w prowadzonym przez nią stylu życia. W domyśle chodziło ponoć o problemy z alkoholem, z którymi aktorka boryka się od pewnego czasu.

Scenarzyści i producenci postanowili dać Kotulance kilka tygodni na wypoczynek. Krystynę Lubicz wysłano za granicę, a aktorce kazno uporządkować swoje problemy. Niestety, jak się okazuje, Agnieszka nie poradziła sobie ze swoim życiem. Aktorka nie pojawiła się na jesiennej prezentacji ramówki TVP. Nie przyszła również kolejnego dnia na plan filmowy, łamiąc tym samym wcześniejsze ustalenia.

>>> Kim jest Agnieszka Kotulanka? [KLIKNIJ!]

W jednym z tabloidów czytamy: "Aktorka konsekwntnie wyrabiała sobie złą opinię na planie. Podobno często się spóźniała, była kłótliwa, przychodziła niedysponowana na zdjęcia oraz nie informowała o swojej nieobecności. Jej zachowanie skutkowało opóźnieniami, dodatkowymi kosztami oraz koniecznością zmiany scenariusza."

Producenci serialu "Klan" przestali tolerować wybryki Kotulanki i wyrzucili ją z obsady telenoweli. Pojawia się, więc pytanie: Co stanie się teraz z postacią Krystyny Lubicz, żony cenionego lekarza Pawła Lubicza?

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kotulanka: jestem chora. Co aktorka zdradziła w wywiadzie?

Agnieszka Kotulanka udzieliła krótkiego wywiadu na temat swojej życiowej sytuacji. Znana aktorka zdradziła, co jest przyczyną jej złego stanu zdrowia. Dowiedz się, jak Kotulanka odniosła się do...

Czy Kotulanka pije przez Wawrzeckiego?

Agnieszka Kotulanka właśnie straciła rolę w serialu Klan. Powodem jest podobno choroba alkoholowa i problemy z depresją. Choć aktorka próbuje walczyć z nałogiem problem wydaje się być bardziej...

Kim jest Agnieszka Kotulanka? Kim jest Agnieszka Kotulanka?

Agnieszkę Kotulankę znają chyba wszyscy Polacy. Sławę przyniósł jej serial "Klan", gdzie gra Krystynę Lubicz, żonę Pawła Lubicza. Osoby, które miały przyjemność się z nią spotkać mówiły, że jest...

Aktualizacja: 06.09.2013 15:08
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rafał Samborski, partner Agnieszki Kaczorowskiej. Kim jest?

Agnieszka Kaczorowska już dawno przestała być "Bożenką z klanu". Teraz ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.