porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Święta gwiazd. Jak Katarzyna Skrzynecka spędzi Boże Narodzenie? Katarzyna Skrzynecka to pracująca mama, osoba szalenie zajęta. Mimo to, ...
Kiedy rodzi Anna Czatoryska? Czy Anna Czartoryska jest w ciąży? Czy Anna Czartoryska spodziewa się dziecka?

Anna Czartoryska w ciąży - kiedy poród? Jak bogate będzie to dziecko?

Anna Czartoryska w ciąży - kiedy poród? Jak bogate będzie to dziecko?
fot.: Facebook
Plotki na temat ciąży pięknej Anny Czartoryskiej krążyły już od dawna. W sobotę Katarzyna Frank - Niemczycka, mama Michała Niemczyckiego potwierdziła doniesienia o ciąży Czatoryskiej. Mówimy, kiedy na świat przyjdzie dziecko Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego oraz jak bardzo będzie bogate.

"Tak, będę babcią" ogłosiła w sobotę teściowa Anny Czatoryskiej. Plotki o ciąży pięknej aktorki krążyły już od dawna. Już miesiąc po ślubie dziennikarze spekulowali na temat terminu porodu i ciąży Czartoryskiej.

Nie wiadomo na razie, jakiej płci będzie dziecko. Termin porodu zapowiadany jest na przełom kwietnia i maja. Z relacji koleżanek aktoki wynika, że czatoryska chciała, jak najdłużej ukrywac informację o ciąży, aby zdobyć wymarzoną rolę, o którą stara się od dłuższego czasu.

Plany popsuła, jednak szczęśliwa Katarzyna Frank - Niemczycka, która o wnuku marzyła już od dłuższego czasu.

Dziecko Anny Czatoryskiej i Michała Niemczyckiego nie będzie musiało martwić się o pieniądze. Majątek rodziny Michała szacowny jest na pond 1,5 mld zł. Rodzina Czartoryskich od lat stara się odzyskać swój przedwojenny majątek. Nadal trwają sprawy o odzyskanie części ojcowskiego Parku Narodowego, pałacu w Konarzewie oraz kilkunastu innych nieruchomości. Dodatkowo Czatoryska jest właścicielką pięknego apartamentu w centrum Waszawy.

>>> Kim jest ANNA CZARTORYSKA, aktorka, arystokratka, dziewczyna Michała Niemczyckiego? [KLIKNIJ!]

>>> Michał Niemczycki i Anna Czartoryska - kim są? [KLIKNIJ!]


MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła syna! Jak będzie miał na imię? Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła syna! Jak będzie miał na imię?

Piękna aktorka urodziła swoje pierwsze dziecko! Sprawdź jak będzie miał na imię synek Michała Niemczyckiego i Anny Czartoryskiej.

Dziecko Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego. Jakie imię otrzymał syn pary? Dziecko Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego. Jakie imię otrzymał syn pary?

Anna Czartoryska urodziła dziecko! Syn aktorki i Michała Niemczyckiego przyszedł na świat w piątek, 11 lipca. Dumni rodzice już wybrali dla niego imię. Sprawdźcie, jakie!

Czartoryska i Niemczycki: ile potrwa ich podróż poślubna ? Czartoryska i Niemczycki: ile potrwa ich podróż poślubna ?

Tygodniowy pobyt Anny Czartoryskiej - Niemczyckiej i Michała Niemczyckiego w Dubaju był tylko przedsmakiem prawdziwej podróży poślubnej, w którą mają zamiar wybrać się nowożeńcy. Zobacz, jakie plany...

Aktualizacja: 17.04.2018 13:03
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Irena Santor. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Irena Santor. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Irena Santor to gwiazda pierwszej klasy. Znakomita piosenkarka, która od ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.