porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Adam Levine, najseksowniejszy mężczyzna świata 2013. Kim jest?
Adam Levine, najseksowniejszy mężczyzna świata 2013. Kim jest? Gusta nie podlegają krytyce, ale Magazyn People wie, bo ustalił, ...
Jak po chorobie czuje się Anna Przybylska? Jakie są rokowania?

Choroba Anny Przybylskiej. Co mówi lekarz, który operował aktorkę?

Choroba Anny Przybylskiej. Co mówi lekarz, który operował aktorkę?

Jak po chorobie czuje się Anna Przybylska? Jakie są rokowania?

fot.: Facebook / Anna Przybylska fanpage
Ania Przybylska (35l.) powoli wraca do zdrowia po ciężkiej chorobie. Lekarz, który operował aktorkę wierzy, że już wszystko będzie dobrze.

Ania Przybylska wreszcie może odetchnąć z ulgą. Prawdopodobnie wszystko co najgorsze ma już za sobą.

Ania Przybylska w sierpniu przeszła poważną operację usunięcia guza trzustki w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Przez wiele tygodni walczyła o swoje zdrowie i życie, mówiło się nawet, że aktorka walczy z nowotworem. Do tej pory nie chce mówić o tym trudnym doświadczeniu. Wierzy jednak, że wszystko będzie dobrze.

>>> Co Anna Przybylska mówi o swojej chorobie? [KLIKNIJ!]

Dobrej myśli jest też lekarz, który operował aktorkę. – Nie jestem już jej lekarzem prowadzącym, jestem chirurgiem, a ona teraz chirurga nie potrzebuje, ma swoich lekarzy. Ale oferuję swoją pomoc gdyby jeszcze mnie potrzebowała, gdyby miało coś się jej stać – mówi Super Expressowi dr hab. n. med. Dariusz Zadrożny z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. – Wierzę, że wszystko będzie dobrze – dodaje z uśmiechem.

Ania Przybylska powoli wraca do normalnego życia. Jednak nadal nie jest w pełni sił. – Teraz nie powinnam podróżować, forsować się, przebywać w dużych skupiskach ludzie – wyznała Ania w wywiadzie dla Gali.

Choroba mocno wypłynęła na życie aktorki. Do tej pory Ania Przybylska czynnie udzielała się zawodowo, a teraz musi zwolnić tempo. Na razie nie przyjmuje żadnych nowych propozycji zawodowych. Na szczęście może liczyć na wsparcie ukochanego Jarka Bieniuka (34l.) i trójki dzieci Oliwi (11 l.), Szymka (8 l.) i Jasia (2 l.).

>>> Czy Ania Przybylska będzie miała czwarte dziecko? [KLIKNIJ!]

MAG

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Choroba Anny Przybylskiej. Jak się czuje aktorka? Choroba Anny Przybylskiej. Jak się czuje aktorka?

Anna Przybylska ostatnio na instagramie publikuje swoje zdjęcia i mimo choroby udowadnia, że bije od niej pozytywna energia.

Anna Przybylska dla Vivy. O czym mówi? Anna Przybylska dla Vivy. O czym mówi?

Anna Przybylska została uznana za "Najpiękniejszą" według rankingu Vivy. Aktorka udzieliła gazecie szczerego wywiadu, w którym opowiada o swoim życiu i nowych nawykach.

CHOROBA PRZYBYLSKIEJ: Czy Anna Przybylska ma RAKA? Co jest PLOTKĄ co FAKTEM CHOROBA PRZYBYLSKIEJ: Czy Anna Przybylska ma RAKA? Co jest PLOTKĄ co FAKTEM

Cała Polska wstrzymała oddech, gdy media obiegła informacja, że Ania Przybylska (35 l.) przeszła poważną operację wycięcia guza trzustki. Niestety może to oznaczać, że śliczna aktorka ma raka. Co...

Aktualizacja: 17.04.2018 14:46
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paulina Kaszuba - kim jest twarz kampanii STOMAlife?
Paulina Kaszuba - kim jest twarz kampanii STOMAlife?

Paulina Kaszuba ma 30 lat, a od 13. roku życia ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.