porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak dojść na grób Kulczyka w Poznaniu? Jan Kulczyk został pochowany na Cmentarzu Jeżyckim w Poznaniu. Jak ...

Co się dzieje z DJ ADAMUSEM?

Muzyka nie ma przed nim tajemnic. Chociaż ukończył politologię, Adam Jaworski, jest producentem muzycznym, dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, muzykiem, ale przede wszystkim znanym wszystkim DJ Adamusem.

Co się dzieje z DJ ADAMUSEM?

Muzyka nie ma przed nim tajemnic. Chociaż ukończył politologię, Adam Jaworski, jest producentem muzycznym, dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, muzykiem, ale przede wszystkim znanym wszystkim DJ Adamusem.
Dał się też poznać jako kompetentny, sprawiedliwy i życzliwy juror telewizyjnego show „Twoja twarz brzmi znajomo”.
Nic dziwnego, że DJ Adamus, jeden z najbardziej rozchwytywanych producentów i dj-ów, małto ma czasu na odpoczynek. Tylko w sierpniu przygotował oprawę muzyczną do 10 imprez. Powraca też na plan „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Na szczęście udało mu się wyrwać do Budapesztu, gdzie połączył przyjemne z pożytecznym – trochę odpoczął, a zarazem wystąpił podczas prestiżowego Sziget Festival.
Po powrocie do stolicy, oprócz pracy jurora przy wspomnianym show, czeka go studio i nagranie jubileuszowej płyty, a od piątku (21 sierpnia br.) koncerty w Kołobrzegu, Szczecinie i Krobi.
Mocno napięty grafik zajęć często przeszkadza w starannym dbaniu o kondycję. Jednak DJ Adamus nie chce rezygnować z wizerunku, który zmienił w ubiegłym roku. Schudł wówczas 30 kg (!). Dlatego kontynuuje dietę. W utrzymaniu linii pomaga mu specjalistyczna firma cateringowa, która codziennie serwuje artyście 5 posiłków.
DJ Adamus nie narzeka z powodu nadmiaru zajęć. Praca jest jego pasją, a jeśli kochamy to, co robimy, to tak naprawdę nigdy nie jesteśmy w pracy, podkreśla.

GR


MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Fryderyki 2012. Kto zdobył tegoroczne Fryderyki?

26 kwietnia w Teatrze Dramatycznym w Warszawie odbyła się gala rozdania Fryderyków. Wśród tegorocznych laureatów znalazł się m.in. Zakopower i Ania Rusowicz. Kto został wokalistą roku? Jaki...

Ile rekordów Guinessa pobiła Adele?

Ubiegły rok należał zdecydowanie do piosenkarki Adele. Jej piosenek słucha cały świat, a album "21" cały czas trzyma się czołówki w rankingach sprzedaży. Liczby to potwierdzają - Adele dzięki swojej...

Violetta Villas - jakie były największe kontrowersje w życiu śpiewaczki?

Violetta Villas, która zmarła 5 grudnia, za życia budziła wielkie emocje, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Była jedną z największych gwiazd epoki PRL-u, udało się jej także zaistnieć za granicą....

Aktualizacja: 20.08.2015 10:22
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Andrzej Bargiel?

Himalaista, narciarz wysokogórski, biegacz. Rywalizuje z najlepszymi i ma w ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.