porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kiedy urodzi Małgorzata Socha? Czy aktorka zna już płeć dziecka?
Kiedy urodzi Małgorzata Socha? Czy aktorka zna już płeć dziecka? Początkowo Małgorzata Socha ukrywała ciążę przed światem mediów. Po kilku ...
Jakie miasta odwiedzą podczas podróży poślubnej Czartoryska i Niemczycki? Podróż poślubna, miesiąc miodowy, dokąd w podróż poślubną, gdzie jadą niemczyccy w podróż poślubną

Czartoryska i Niemczycki: ile potrwa ich podróż poślubna ?

Czartoryska i Niemczycki: ile potrwa ich podróż poślubna ?
Anna Czartoryska i Michał Niemczycki wyjadą w naprawdę długą podróż poślubną! fot.: facebook.com
Tygodniowy pobyt Anny Czartoryskiej - Niemczyckiej i Michała Niemczyckiego w Dubaju był tylko przedsmakiem prawdziwej podróży poślubnej, w którą mają zamiar wybrać się nowożeńcy. Zobacz, jakie plany na podróż poślubną mają Anna Czartoryska i Michał Niemczycki!

Anna Czartoryska, a właściwie Czartoryska - Niemczycka i Michał Niemczycki wzięli parę tygodniu temu cichy ślub. Bez fotoreporterów, bez tłumu gwiazd, bez sesji dla plotkarskich tygodników. Młode małżeństwo nie zamierza natomiast oszczędzać na podróży poślubnej. Zaraz po uroczystości wybrali się w ramach miesiąca miodowego na tydzień do Dubaju. Jednak podróż poślubną z prawdziwego zdarzenia dopiero planują!

W Super Expressie przeczytać możemy, że księżniczka i syn miliardera planują podróż poślubną, która trwać będzie kilka miesięcy! Anna Czartoryska chce pokazać Michałowi ważne miejsca, w których spędziła część swojego dzieciństwa. "Chcą się wybrać w podróż po Europie. Chcą odwiedzić miejsca bliskie Ani, czyli Holandię czy Norwegię, gdzie Ania mieszkała jako dziewczynka. Nie sposób też nie odwiedzić Paryża, Londynu, czy Wenecji." - opowiada w rozmowie z Super Expressem znajoma pary. W każdym z wymienionych miejsc młode małżeństwo chce spędzić trochę więcej czasu, aby dokładnie poczuć klimat i atmosferę odwiedzanych miast.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła syna! Jak będzie miał na imię? Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła syna! Jak będzie miał na imię?

Piękna aktorka urodziła swoje pierwsze dziecko! Sprawdź jak będzie miał na imię synek Michała Niemczyckiego i Anny Czartoryskiej.

Dziecko Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego. Jakie imię otrzymał syn pary? Dziecko Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego. Jakie imię otrzymał syn pary?

Anna Czartoryska urodziła dziecko! Syn aktorki i Michała Niemczyckiego przyszedł na świat w piątek, 11 lipca. Dumni rodzice już wybrali dla niego imię. Sprawdźcie, jakie!

Anna Czartoryska w ciąży - kiedy poród? Jak bogate będzie to dziecko? Anna Czartoryska w ciąży - kiedy poród? Jak bogate będzie to dziecko?

Plotki na temat ciąży pięknej Anny Czartoryskiej krążyły już od dawna. W sobotę Katarzyna Frank - Niemczycka, mama Michała Niemczyckiego potwierdziła doniesienia o ciąży Czatoryskiej. Mówimy, kiedy...

Aktualizacja: 17.04.2018 13:03
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?

Ma dopiero 43 lata, za sobą prężną karierę polityczną, a ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.