porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Rodzina Michaela Jacksona w sądzie przeciwko AEG Live. O co walczy rodzina Jacksona? Proces wytoczony przez rodzinę Michaela Jacksona  firmie AEG Live rozpoczął ...
Anna Czartoryska i Michał Niemczycki pobrali się? Ślub Czartoryskiej i Niemczyckiego odbył się niespodziewanie 1 kwietnia

Czy Anna Czartoryska i Michał Niemczycki wzięli już ślub?

Zmiana planów co do daty ślubu Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego zaskoczyła wszystkich. Dlaczego Czartoryska i Niemczycki wzięli tajny ślub? Przeczytajcie, kiedy para powiedziała sobie sakramentalne „tak″!

Anna Czartoryska oraz Michał Niemczycki planowali swój ślub już od dawna. Internet huczał od plotek dotyczących wystawnego ślubu na prawie pół tysiąca osób, który miał przebić wesele Aleksandry Kwaśniewskiej i Kubu Badacha. Uroczystość planowana była na 8 czerwca w kościele w Lasku Bielańskim, gdzie w związek małżeński wstępował były narzeczony Anny Czartoryskiej – Piotr Adamczyk z Katarzyną Gwizdałą „Kate Rozz″.

Ku zaskoczeniu wszystkich okazało się, że Czartoryska i Niemczycki wzięli ślub 1 kwietnia, w drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Na ceremonii obecnych było 50 osób, w tym najbliższa rodzina i przyjaciele. Jest to jedna z nielicznych par, którym udało się zachować prywatność w tak ważnym dniu. Od tego momentu Anna Czartoryska posługiwać będzie się dwuczłonowym nazwiskiem: Czartoryska-Niemczycka.

Prawdopodobnie para chciała uniknąć rozgłosu i medialnego szumu wokół ceremonii. Dzięki temu, że Czartoryska i Niemczycki wzięli tajny ślub, uniknęli tłumów gapiów pod kościołem i paparazzich.

W rozmowie z Super Expressem teściowa Czartoryskiej, Katarzyna Frank-Niemczycka, wyznaje, że razem z mężem są „bardzo szczęśliwi, że młodzi zdecydowali się na ten krok″.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła syna! Jak będzie miał na imię? Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła syna! Jak będzie miał na imię?

Piękna aktorka urodziła swoje pierwsze dziecko! Sprawdź jak będzie miał na imię synek Michała Niemczyckiego i Anny Czartoryskiej.

Dziecko Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego. Jakie imię otrzymał syn pary? Dziecko Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego. Jakie imię otrzymał syn pary?

Anna Czartoryska urodziła dziecko! Syn aktorki i Michała Niemczyckiego przyszedł na świat w piątek, 11 lipca. Dumni rodzice już wybrali dla niego imię. Sprawdźcie, jakie!

Anna Czartoryska w ciąży - kiedy poród? Jak bogate będzie to dziecko? Anna Czartoryska w ciąży - kiedy poród? Jak bogate będzie to dziecko?

Plotki na temat ciąży pięknej Anny Czartoryskiej krążyły już od dawna. W sobotę Katarzyna Frank - Niemczycka, mama Michała Niemczyckiego potwierdziła doniesienia o ciąży Czatoryskiej. Mówimy, kiedy...

Aktualizacja: 17.04.2018 14:04
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Katarzyna Pietraszek - kim jest partnerka Jacka Rozenka?

Media wielokrotnie donosiły o związku byłej żony Jacka Rozenka, Małgorzaty ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.