porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Gdzie Małgorzata Kożuchowska ochrzci synka? To będzie najważniejsze wydarzenie w życiu małego Jana Franciszka. Synek ...

Czy Darek K. został pobity w areszcie?

Informacja, że Darek K. został pobity w areszcie, przeleciała przez kraj z prędkością światła. Okazuje się jednak, że były mąż Edyty Górniak czuje się dobrze i nic mu nie dolega.

Rodzina i najbliżsi muzyka Dariusza K. przeżyli prawdziwy szok, gdy portal tvp.info podał informację o pobiciu Darka. Ponoć miał on zostać mocno poturbowany w areszcie za to, że zaczął sypać dilerów i ludzi związanych z handlem narkotykami. Telefony do prokuratury i aresztu wręcz się urywały. Nikt nie chciał potwierdzić tych rewelacji. Nawet adwokaci Darka.

Teraz już wiemy dlaczego. Tylko nam udało się ustalić jak jest faktycznie.
- Po informacjach medialnych podjęliśmy czynności sprawdzające, z których wynika, że wobec Dariusza K. nie doszło do żadnych aktów agresji, czy pobicia - mówi prokurator Przemysław Nowak, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie. - Stwierdzamy z całą pewnością, że nic takiego nie miało miejsca – zapewnia.

Jak udało się nam dowiedzieć, sprawa została dokładnie sprawdzona również przez służbę więzienną, która przeprowadziła swoje śledztwo. Sam Darek zapewnił też władze aresztu, że czuje się dobrze i nikt go nie tknął, ani nawet nie dostaje żadnych gróźb.
Tak więc nie ma takiej możliwości, żeby Dariusz K. został zwolniony z aresztu wcześniej, ze względu na jakiekolwiek zagrożenie ze strony współwięźniów.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Dariusz K. może uniknąć kary - dlaczego? Dariusz K. może uniknąć kary - dlaczego?

Adwokaci Dariusza K. przyjęli nową linię obrony celebryty, który zabił starszą kobiete prowadząc samochód pod wpływem alkoholu. Mówimy, czy Dariusz K. może uniknąć kary.

Czy mąż kobiety zabitej przez Dariusza K. wybaczy mu?

Dariuszowi K., byłemu mężowi Edyty Górniak, grozi 12 więzienia. Jednak nawet tak wysoka kara nie ukoi złamanego serca Tadeusza Janiszewskiego, męża kobiety zabitej przez muzyka. Wdowiec nie zamierza...

Dariusz Krupa: jak często będzie mógł uprawiać seks w więzieniu?

Dariusz K. za kratkami będzie musiał zachowywać się niczym aniołek. To właśnie dobre sprawowanie w więzieniu będzie przepustką do chwil rozkoszy z narzeczoną Izą Adamczyk. Seks z ukochaną będzie dla...

Aktualizacja: 23.10.2014 15:59
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Magda Prokopowicz: kim była?
Magda Prokopowicz: kim była?

Magdalena Prokopowicz zachorowała na raka w wieku 27 lat. Nie ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.