porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Najsłynniejsze pary ze świata sportu  Życie zawodowego sportowca to częste wyjazdy i zgrupowania, a te ...
Tomasz Karolak to kolejny celebryta, który zdecydował się zamieszkać w lofcie

Moda na lofty wśród celebrytów. Zobacz, gdzie zamieszka Tomasz KAROLAK

  • ZOBACZ ZDJĘCIA
Moda na lofty wśród celebrytów. Zobacz, gdzie zamieszka Tomasz KAROLAK

Dla loftów charakterystyczne są otwarte przestrzenie i duża wysokość pomieszczeń.

fot.: Ghelamco
Tomasz KAROLAK zamieszka w nietypowym lofcie na warszawskim Mokotowie. Aktor kupił w Warszawie loft za 2 miliony zł.  Nietypowy loft, bo nie jest to rewitalizacja dawnego przemysłowego obiektu, a nowo budowany tzw. soft-loft, utrzymujący klimat swojego pierwowzoru.

Moda na lofty

Pierwsze lofty pojawiły się w latach 60. ubiegłego stulecia na Manhattanie. Szybko nie tylko zawojowały Amerykę, ale również Europę, szczególnie Francję, w Polsce ten trend pojawił się stosunkowo niedawno. Charakterystyczne dla loftów są otwarte przestrzenie i duża wysokość pomieszczeń, stąd największymi ich admiratorami są artyści, którzy najpierw urządzali w nich swoje pracownie, potem zaczęto urządzać w nich również ekskluzywne mieszkania. Dzisiaj być użytkownikiem czy mieszkańcem takiej nieruchomości jest trendy – to wyznacznik luksusu, statusu i dobrego smaku.

Loft TOMASZA KAROLAKA

Soft-loft, w którym już w przyszłym roku zamieszka Tomasz Karolak – i nie jest jedynym celebrytą, któremu spodobało się to miejsce, wśród sąsiadów będzie miał znanych fotografów, aktorów i muzyków – będzie kompleksem czterech budynków o nazwie Woronicza Qbik. Zaplanowano w nim 350 mieszkań, w tym 183 dwupoziomowych do 206 m2 powierzchni. Budynki będą miały ciekawe, asymetryczne bryły, z wielkimi 6-metrowymi oknami. Z zewnątrz będzie to typowy przedstawiciel architektury „za szkła i aluminium”.

Podobno Tomasz Karolak został oczarowany klimatem mokotowskiego loftu i już nie może doczekać się przeprowadzki. Cieszy się, że przestronne mieszkanie daje duże pole do popisu. A najbardziej podobają mu się ogromne okna, przez które jest niesamowity widok na panoramę Warszawy.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kim jest Alan Andersz, aktor i tancerz, juror show TYLKO TANIEC w Polsacie?

Alan Andersz walczył o życie w szpitalu, jest jurorem w show "Tylko taniec" w Polsacie. Czy kariera celebryty stoi pod znakiem zapytania? 

Kim jest nowa dziewczyna Piotra Adamczyka? To aktorka Katarzyna Gwizdała

W jesienno-zimowy sezon teatralny Piotr Adamczyk (39 l.) wszedł z nową niewiastą u boku. Pokazał ją światu w warszawskim Hotelu Bristol podczas gali wręczenia nagród teatralnych Feliksów...

Aktualizacja: 18.04.2018 10:18
Autor: CzeM
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?

Lada dzień będzie można obejrzeć trzeci już sezon znakomitego amerykańskiego ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.