porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Piotr Jeżyna, mąż Pauliny Sykut – kim jest? KARIERA, RODZINA Paulina Sykut, pogodynka Polsatu i za razem prowadząca show „Must ...

Czym będzie się zajmował Stefano Terrazzino?

Stefano Terrazzino, Włoch, a dokładnie Sycylijczyk z pochodzenia, urodzony w Niemczech, od lat zamieszkały w Polsce, dał się poznać jako człowiek wielu twarzy. Dosłownie i w przenośni.

Czym będzie się zajmował Stefano Terrazzino?

Stefano Terrazzino, Włoch, a dokładnie Sycylijczyk z pochodzenia, urodzony w Niemczech, od lat zamieszkały w Polsce, dał się poznać jako człowiek wielu twarzy. Dosłownie i w przenośni.
JEGO TWARZE
Dosłownie, bo w zakończonym, 3. sezonie, show „Twoja twarz brzmi znajomo” okazał się bezapelacyjnym zwycięzcą! Pokazał, mistrzowsko, tak wiele twarzy, że nikt z jurorów, ani widzów, nie miał wątpliwości, że to właśnie jemu należy się wygrana.
Wcześniej Terrazzino pokazał, że jest świetnym tancerzem najpierw na międzynarodowych parkietach w konkursach tańca towarzyskiego (m.in. w duecie z Ewa Szabatin; zdobył międzynarodową klasę S w tańcach latynoamerykańskich), a następnie w programie „Taniec z gwiazdami”, który zresztą wygrał 4 razy (odcinki IV i VIII, gdy show realizował TVN; I i II, gdy realizował Polsat). Pokazał, że ma zdolności aktorskie, zagrał m.in.: Pina w serialu „Samo życie”, czy instruktora tańca w „Na Wspólnej”, wiele ról epizodycznych w serialach i filmach, a także np. Rudolfa Valentino (!) w spektaklu „Polita”.
PIOSENKA
Nie trzeba było długo czekać, by przystojny, uroczy i ambitny Stefano ujawnił kolejne swoje oblicze – piosenkarza!
W 2008 roku wydał album zatytułowany „Cin Cin Amore” i 4 single! Wciąż tęsknił jednak do kolejnych artystycznych wyzwań. Wówczas stanął do show „Twoja twarz brzmi znajomo”... A jak to się skończyło, wyjaśniliśmy powyżej.
Ale jeśli ktokolwiek myśli, że Stefano Terrazzino osiadł na laurach jest w błędzie.
Na pewno, jak deklarował, po wygranej w „Twoja twarz...”, chce pozostać blisko piosenki i przygotować kolejną płytę.
JUROR
Za chwilę może się okazać, że Stefano zasiądzie w fotelu jurora w kolejnym sezonie programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. On sam jeszcze tego nie potwierdza, bo ta funkcja przypadłaby mu z powodu poważnych kłopotów zdrowotnych Pawła Królikowskiego, który dotychczas pełnił tę funkcję. Trochę więc byłoby to smutne zastępstwo...
PROJETOWANIE UBIORU
Jakby tego było mało, Terrazzino jest także projektantem ubioru.
Ukończył krawiectwo teatralne i stąd jego niezwykły zmysł do projektowania i szycia. To w spódnicy jego projektu wystąpiła Agata Kulesza na jednym z Festiwali Polskich Filmów w Gdyni. Projektował również stroje dla swoich partnerek. Był kostiumologiem spektaklu „I Move You”.
Nic zatem dziwnego, że już jesienią zobaczymy Stefano Terrazzino w programie „Salon sukien ślubnych” stacji TLC.
W programie Stefano zmierzy się z teorią, że „o gustach się nie dyskutuje” i na własnej skórze przekona się, że „kobieta zmienną jest”.

- Polki to piękne i temperamentne kobiety, które doskonale wiedzą czego chcą i jak chcą wyglądać w tym wyjątkowym dniu – mówi Stefano Terrazzino. - Cieszę się, że mam okazję doradzać im w wyborze ich wymarzonej sukni ślubnej. Jestem świadomy tego, jak wielka jest to odpowiedzialność. Dlatego staram się zrobić wszystko, żeby każda z przyszłych panien młodych czuła się przy mnie komfortowo i wyjątkowo – komentuje swój udział w programie.

Oprócz prowadzącego, przyszłym pannom młodym w podjęciu decyzji pomagają również ekspertki – konsultantki ślubne.
GRMATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Katarzyna Skrzynecka przechodzi do Polsatu? Poprowadzi "Miłość jak z powieści"?

Była gospodyni programu "Taniec z gwiazdami" w stacji TVN, otrzymała propozycję od konkurencyjnego Polsatu. Jeżeli rozmowy zakończą się powodzeniem, Katarzyna Skrzynecka zadomowi się w nowym...

Aktualizacja: 01.06.2015 15:13
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
E.L. James: kim jest autorka "50 twarzy Greya"? [kariera, rodzina]

E.L. James szturmem podbiła serca wielu czytelników i czytelniczek ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.