porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Siostry Olsen - dlaczego wywołały skandal? O bliźniaczkach Olsen wciąż mówi się, że są aktorkami, ale ...
Anna Mucha jest wszechstronna - gra, śpiewa, tańczy, a teraz rozpoczyna przygodę z projektowaniem!

Czym zadebiutuje ANNA MUCHA 16 czerwca? Co zaprojektowała znana celebrytka?

Anna Mucha ma już za sobą debiut aktorski („Korczak”), piosenkarski („Jak oni śpiewają”), taneczny („Taniec z gwiazdami”), dziennikarski („Dzień dobry TVN”), konferansjerski (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych – Gdynia 2006), dubbingowy („Disco robaczki”), reżyserski ( „Wędrowcy – Wigilia 2010”).

Teraz Anna Mucha zadebiutuje jako projektantka. Dokładnie jako projektantka kocyków „LaMillou by Anna Mucha”. Debiut ten łączy się z innym ważnym wydarzeniem w życiu pani Anny – macierzyństwem. Jak zapewne wiedzą nie tylko fani artystki, 24 listopada 2011 roku, przyszła na świat Stefania, córka Anny Muchy i Marcela Sory. Obecnie częściej można spotkać odtwórczynię Madzi Marszałek w serialu „M jak miłość” na spacerze z dzieckiem niż na telewizyjnym ekranie. Niemniej już po wakacjach Anna Mucha i grana przez nią bohaterka powrócą wraz z premierowymi odcinkami serialu na ekrany naszych telewizorów.

Wracając do debiutu pani Anny, zaprojektowane przez nią kocyki będzie można podziwiać w najbliższą sobotę (16 czerwca br.) w sklepie sieci „5-10-15” na terenie Centrum Handlowego Janki. Będzie to debiut Anny Muchy projektantki oraz... kocyków. Artystka nie ukrywa, że pojawienie się na świecie córki obudziło w niej designerkę. Nie tylko kocyków. Spod ręki Anny Muchy wyszły też projekty akcesorii dla dzieci. Czekamy na kolejny debiut tej utalentowanej młodej kobiety!

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kamil Kuroczko - kim jest? Czy romansuje z Honey?

Popularne show Taniec z Gwiazdami już niejednokrotnie okazało się lepszą swatką niż nie jedna XIX-wieczna matrona. Jak się okazuje, kolejna edycja już kolejny raz znacząco zbliżyła do siebie gwiazdę...

Joanna Moro czy Aneta Zając - która z nich ma większe szanse na zwycięstwo w Tańcu z gwiazdami? Joanna Moro czy Aneta Zając - która z nich ma większe szanse na zwycięstwo w Tańcu z gwiazdami?

Joanna Moro czy Aneta Zając? Która z nich wygra Taniec z gwiazdami? Oto jest pytanie, na które odpowiedź otrzymamy już w piątek!

Czy Anna Mucha wyszła za mąż? Czy Anna Mucha wyszła za mąż?

W połowie stycznia Anna Mucha urodziła swoje drugie dziecko. W dniu wyjścia ze szpitala na ulicy czekał na nią tłum fotografów. Bystrzy dziennikarze dopatrzyli się obrączki na palcu u prawej ręki...

Aktualizacja: 17.04.2018 14:25
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Orszagh – kim jest b. RPO oskarżony ws. nielegalnych adopcji i stręczycielstwa?
Krzysztof Orszagh – kim jest b. RPO oskarżony ws. nielegalnych adopcji i stręczycielstwa?

Krzysztof Orszagh – znany prawnik, były Rzecznik Praw Ofiar – został oskarżony ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.