porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Anna Czartoryska w ciąży - kiedy poród? Jak bogate będzie to dziecko?
Anna Czartoryska w ciąży - kiedy poród? Jak bogate będzie to dziecko? Plotki na temat ciąży pięknej Anny Czartoryskiej krążyły już od ...
Czy Dominika Kulczyk i Jan Lubomirski rozwodzą się? Ile lat byli małżeństwem Kulczyk i Lubomirski?

Dominika Kulczyk - Lubomirska i Jan Lubomirski rozwodzą się?

Dominika Kulczyk - Lubomirska i Jan Lubomirski rozwodzą się?
fot.: Facebook
Po 12 latach małżeństwa Jan Lubomirski rozwodzi się z Dominiką Kulczyk - Lubomirską. Jeszcze dwa lata temu nic nie wskazywało na to, że związek Kulczyk i Lubomirskiego rozpadnie się. Mówimy o rozwodzie Dominiki Kulczyk - Lubomirskiej i Jana Lubomirskiego.

Jak donosi dwutygodnik "Grazia" Dominika Kulczyk - Lubomirska i Jan Lubomirski postanowili zakończyć swoje trwające 12 lat małżeństwo. O kryzysie w ich związku mówiono już od dawna. W październiku Dominika Kulczyk nie pokazywała się już na imprezach ze swoim mężem. Towarzyszył jej za to ojciec, biznesmen Jan Kulczyk. Dziennikarze zwrócili też uwagę, że od pewnego czasu Dominika nie nosiła już obrączki.

"Przez prawie sześć miesięcy udało im się utrzymać rozstanie w tajemnicy. Zadbał o to sztab pracowników Jana Kulczyka" donosi magazyn. To zapewne ten sam sztab dzięki, któremu sprawnie przebiegł rozwód Jana Kulczyka i Grażyny Kulczyk, który kosztował biznesmena spadek na 9. miejsce na liście najbogatszych Polaków.

Dalej w gazecie przeczytać możemy, że "Dwie najważniejsze sprawy: opieka nad dziećmi i podział majątku zostały zawarte na kilkudziesięciu stronach akt. Ale one nigdy nie ujrzą światła dziennego. Ze względu na dobro dzieci: dziewięcioletniego Jeremiego - Sebastiana i pięcioletniej Weroniki Karli Konstancji, a także prowadzonej wspólnie Fundacji Książąt Lubomirskich Dominika i Jan zachowują przyjacielskie relacje".

Jeszcze dwa lata temu nikt nie spodziewał się takiego rozwiązania problemów małżeńskich Kulczyk i Lubomirskiego. Para wyprawiła, bowiem wielki bal na ponad 700 gości z okazji 10 - lecia ślubu. Obydwoje wyglądali wtedy na tak samo szczęśliwych i zakochanych, jak podczas pierwszego spotkania pary na balu na zamku w Wiśniczu.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Dominika KULCZYK-LUBOMIRSKA - kim jest i czym się zajmuje?

Dominika Kulczyk-Lubomirska to osoba skromna, elegancka, aktywnie zaangażowana w działalność charytatywną i ekologiczną. Na portalach plotkarskich nie poczytacie o niej jako o bohaterce skandali lub...

Dlaczego Robert ROZMUS rozstał się z żoną EWĄ KWIATKOWSKĄ?

Aktor komediowy Robert Rozmus rozwiódł się niedawno ze swoją żoną, bizneswoman Ewą Kwiatkowską. Para rozstała się w zgodzie po pięciu latach małżeństwa.

Aktualizacja: 28.12.2013 14:16
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
 Edyta Bielak-Jomaa - kim jest? Co o niej wiemy? [KARIERA, RODZINA]
Edyta Bielak-Jomaa - kim jest? Co o niej wiemy? [KARIERA, RODZINA]

Edyta Bielak-Jomaa będzie nowym Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. Podczas ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.