porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kiedy i czy Paris Hilton przyjedzie do Polski? Amerykańskie gwiazdy nie omijają naszego kraju. Najsłynniejsza celebrytka Paris Hilton ...
Które gwiazdy seriali mają najwyższe gaże?

Ile naprawdę zarabiają gwiazdy polskich seriali?

W porównaniu z przeciętnymi polskimi zarobkami gaże gwiazd seriali są kosmicznie wysokie. Rozpoznawalne gwiazdy za jeden dzień zdjęciowy dostają więcej niż wynosi miesięczna średnia krajowa!

Polscy aktorzy, w przeciwieństwie do swych amerykańskich kolegów, ukrywają wysokość swych gaż. Od nich trzeba odjąć jeszcze od 10 do 20% prowizji dla agenta, jeśli gwiazda takowego ma.

Według tygodnika "Twoje imperium" najgorzej zarabiają gwiazdy „Pierwszej miłości”, czyli Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk.

Gwiazdy "M jak miłość” w zeszłym roku przeżyły obniżkę gaż i dlatego Kasia Cichopek i Joanna Koroniewska mogą dostawać ok. 3 tysięcy za dzień zdjęciowy.

Małgorzata Socha i Artur Żmijewski grający w serialu "Ojciec Mateusz" mają zarabiać ok. 5 tys. zł złotych za dzień zdjęciowy.

Anna Mucha, która nie ma wykształcenia aktorskiego, może zarabiać nawet 6 tys. złotych za jeden dzień zdjęciowy.

Grażyna Szapołowska i Katarzyna Figura dostają ok. 7 tysięcy złotych za jeden dzień pracy na planie serialu "Rezydencja".

Kapryśny, choć pracowity Borys Szyc kosztuje producentów seriali 10 tys. złotych dziennie.

Aktorzy, którzy zarabiają około 12 tys. złotych za dzień pracy na planie, to gwiazdy serialu "rodzinka.pl" – Małgorzata KożuchowskaTomasz Karolak.

To kres finansowych możliwości producentów. Choć plotki mówiły, że przed kryzysem serialowa gwiazda z pierwszej ligi mogła wynegocjować nawet 15 tysięcy złotych za dzień zdjęciowy. Jednak na tle amerykańskich kolegów te zarobki i tak wypadają blado.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kasia Cichopek: czy lubi ją cała Polska?

Katarzyna Cichopek od lat walczy ze swoimi kompleksami. Okazuje się, że "Pyza" zawsze marzyła o tym, by być lubianą przez całą Polskę. Czy jej się to udało?

Czy Kożuchowska straci rolę w Rodzinka.pl Czy Kożuchowska straci rolę w Rodzinka.pl

Wydawałoby się, że po odejściu z M jak Miłość to Kożuchowska będzie rozdawać karty. Dzięki licznym serialom i reklamom, w których występowała po tym, jak zrezygnowała z roli serialowej Hanki...

Czy Anna Mucha jest w drugiej ciąży?

Ostatnio Anna Mucha przyznała, że pragnie mieć syna. Czy spełnia marzenia i jest w drugiej ciąży? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, skąd całe zamieszanie.

Aktualizacja: 17.04.2018 19:47
Autor: KJM
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janusz Waluś, bojownik czy pospolity morderca?

Nacjonaliści i neofaszyści mają powody, żeby podziwiać nacjonalistę i neofaszystę ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.