porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kim jest nowa dziewczyna Piotra Adamczyka? To aktorka Katarzyna Gwizdała W jesienno-zimowy sezon teatralny Piotr Adamczyk (39 l.) wszedł z ...
Kate Rozz czy Katarzyna Gwizdała? Czy to nowa dziewczyna Adamczyka?

Jak się nazywa i kim jest nowa dziewczyna PIOTRA ADAMCZYKA?

Piotr Adamczyk nie był długo sam. Po rozstaniu z Anną Czartoryską w jego ramiona wpadła nowa piękność Katarzyna Gwizdała. Kim jest nowa miłość Adamczyka? 

Piotr Adamczyk (39 l.) nie jest już sam. Na gali rozdania teatralnych Feliksów pojawił się w towarzystwie blond piękności. Prasa natychmaist to odnotowała. Przedstawiono ją dziennikarzom jako Francuzkę.

– Nazywa się Kate Rozz, jest francuską aktorką – usłyszeli dziennikarze na gali w Hotelu Bristol. Szybko jednak okazało się, że jest to jednak tylko ćwierć prawdy. Kate Rozz to pseudonim stworzony na potrzeby kariery. Kate Rozz rzeczywiście mieszka we Francji, w Paryżu i próbuje swoich sił w aktorstwie. Naprawdę jednak nowa dziewczyna aktora ma się nazywać Katarzyna Gwizdała i ma być Polką pochodzącą z Białegostoku. Podobno utalentowaną, studiowała bowiem w słynnej nowojorskiej szkole aktorskiej Lee Strasberga.

Jedno jest pewne – popularny aktor znany z ról papieża Jana Pawła II czy Chopina nie był długo sam. Wiosną tego roku rozstał się także z piękną aktorką, arystokratką Anną Czartoryską. Planowali ślub, wspólną przyszłość, ale niestety nic z tego nie wyszło.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Dziecko Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego. Jakie imię otrzymał syn pary? Dziecko Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego. Jakie imię otrzymał syn pary?

Anna Czartoryska urodziła dziecko! Syn aktorki i Michała Niemczyckiego przyszedł na świat w piątek, 11 lipca. Dumni rodzice już wybrali dla niego imię. Sprawdźcie, jakie!

Piotr Adamczyk: Kim jest, co osiągnął? Co warto o nim wiedzieć? Piotr Adamczyk: Kim jest, co osiągnął? Co warto o nim wiedzieć?

Jeden z najbardziej utalentowanych polskich aktorów. Ostatnimi czasy bardziej znany ze związu z celebrytką Kate Rozz niż ze swoich osiągnięć artystycznych. Mówimy, kim jest i co osiągnął Piotr...

Piotr Adamczyk: Wszystkie kobiety Adamczyka - z kim spotykał się PIOTR ADAMCZYK Piotr Adamczyk: Wszystkie kobiety Adamczyka - z kim spotykał się PIOTR ADAMCZYK

Piotr Adamczyk to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Choć nigdy nie mógł narzekać na brak powodzenia u płci pięknej, jakoś z żadną partnerką nie udało mu się stworzyć stałego związku. Z...

Aktualizacja: 17.04.2018 19:11
Autor: ib
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tomasz Średniawa, partner Anety Kopacz, reżyserki filmu Joanna - KIM JEST?
Tomasz Średniawa, partner Anety Kopacz, reżyserki filmu Joanna - KIM JEST?

Film "Joanna" w reżyserii Anety Kopacz jest jedną z polskich ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.