porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Michał Malitowski: jak podbija Azję? Michał Malitowski, może nie będzie już startował turniejach tańca, ale ...

Jakie śledztwo przeprowadziło Vanity Fair i co z niego wynikło?

Nikt już nie wątpi, że piękne, zadbane, szeroko uśmiechające się na czerwonych dywanach licznych przeglądów filmowych i festiwali gwiazdy, artyści, celebryci, często za udawaną radością, skrywają ciemne strony swego życia.

Jakie śledztwo przeprowadziło Vanity Fair i co z niego wynikło?

Nikt już nie wątpi, że piękne, zadbane, szeroko uśmiechające się na czerwonych dywanach licznych przeglądów filmowych i festiwali gwiazdy, artyści, celebryci, często za udawaną radością, skrywają ciemne strony swego życia.
Przykłady? Znajdziemy codziennie w mass mediach. Wciąż obiega czołówki prasy tragedia rodziny Whitney Houston - najpierw przedwczesna śmierć wokalistki, teraz powolne odchodzenie jej córki Bobbi Brown, odsłoniło i potwierdziło plotki o niezdrowych stosunkach w rodzinie Brownów.
Życie celebrytów, pełne luksusów i przywilejów, ekscytuje miliony zwykłych ludzi. Ale często bajkowy blichtr i dokonania zawodowe przyćmiewa prawda o prywatnym życia tuzów show biznesu, która za sprawą niestrudzonych paparazzi i dziennikarzy przenika do mediów. Skandale, uzależnienia, kłamstwa, a nawet zbrodnie, popularne osoby chcą za wszelką cenę ukryć przed światem. Nie zawsze się udaje.
Tajemnice artystów ujawnia nowy fascynujący program „Śledztwa Vanity Fair” (premiera: 2 sierpnia, o godzinie 21.00) telewizji ID. Widzowie poznają zdumiewające historie i mroczne tajemnice gwiazd: zagadki kryminalne, kłamstwa, skandale, opisane niegdyś w poczytnym magazynie „Vanity Fair”. Rozmowy z rodzinami, znajomymi, świadkami zdarzeń oraz komentarze policjantów i dziennikarzy badających poszczególne sprawy, zobaczymy na ekranie. Wśród nich, m.in.: historię amerykańskiego muzyka, Phila Spectora, oskarżonego o morderstwo aktorki Lany Clarkson, J. R. Robinsona – przykładnego męża i ojca, któremu przez wiele lat udawało się trzymać w tajemnicy przed światem swoje alter ego seryjnego mordercy (!). Nieprawdopodobne? Przekonajmy się sami.
_______________________________
Premiera najnowszego sezonu „Śledztwa Vanity Fair” 2 sierpnia br. (niedziela), o godzinie 21.00 w telewizji ID.
GR

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 11.08.2015 14:03
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Daniel Olbrychski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Daniel Olbrychski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Daniel Olbrychski. Polski aktor filmowy i teatralny, jeden z ulubionych ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.