porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Marcin Hakiel - kim jest? [KARIERA, RODZINA] Tancerz, choreograf, mąż znanej aktorki i niezwykle przystojny mężczyzna. O ...

Katarzyna Trzaskalska: kim jest?

Katarzyna Trzaskalska poprowadzi razem z Kasią Cichopek nowy program "Twój Puls" w TV Puls. Przeczytaj, jak wyglądała dotychczasowa kariera Katarzyny Trzaskalskiej.

Katarzyna Trzaskalska urodziła się w 1976 roku w Kościanie. Jako 10-latka przeprowadziła się do szkoły baletowej z internatem. Ukończyła Szkołę Baletową w Poznaniu, Akademię Muzyczną w Warszawie i Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi. Zanim zaczęła pracować jako dziennikarka, była kierownikiem baletu w Teatrze Syrena. 

Katarzyna Trzaskalska: kariera

Katarzyna Trzaskalska karierę telewizyjną rozpoczynała od pełnienia funkcji pogodynki w TVN i TV Puls. W tej drugiej redakcji z czasem zaczęła tworzyć redakcję działu pogoda. Później przeszła do TVP, gdzie w latach 2002-2004 również prezentowała prognozę pogody, a później - skrót "Wiadomości" w TVP1. Prowadziła również programy "Lato z Jedynką" (2005) i "Popołudnie z Jedynką" (2005-2006).

W 2007 roku Katarzyna Trzaskalska rozpoczęła swoją przygodę z redakcjami informacyjnymi. Razem z Krzysztofem Ziemcem tworzyła Puls Raport w TV Puls, następnie wróciła do TVP, gdzie została prezenterką "Panoramy" (2009). W latach 2010-2011 prowadziła "Teleexpress". W dwa tygodnie po urodzeniu dziecka w 2011 ówczesny szef serwisu informacyjnego TVP1, Jerzy Modlinger, zwolnił Katarzynę Trzaskalską z pracy. Decyzję motywował "względami merytorycznymi". Dzięki interwencji byłej szefowej Jedynki, Iwony Schymalli, Trzaskalska wróciła do pracy. 

Ostatnio przebywała na urlopie wychowawczym, więc prowadzenie "Twojego Pulsu" razem z Katarzyną Cichopek będzie jej powrotem do pracy do dłuższej przerwie. Program będzie składał się z trzech bloków: porady dotyczące gotowania i prac domowych, moda i uroda oraz tematy tabu.

Katarzyna Trzaskalska: życie prywatne

Katarzyna Trzaskalska jest mężatką, ma dwoje dzieci: 3-letniego Frania i 2-letnią Basię. W wolnych chwilach chętnie uprawia sport. Gra w tenisa, biega, jeździ na nartach. Nie zapomniała również o balecie, choć teraz bierze udział w spektaklach z perspektywy widza.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Katarzyna Cichopek poprowadzi program w TV - jaki? Katarzyna Cichopek poprowadzi program w TV - jaki?

Katarzyna Cichopek razem z Katarzyną Trzaskalską poprowadzi codzienne pasmo w TV Puls. Aktorka zadebiutuje w nowym programie "Twój Puls" od kwietnia!

Aktualizacja: 23.03.2015 11:46
Autor: Anna Sierant
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był. św. Walenty? Co wiemy o patronie zakochanych?
Kim był. św. Walenty? Co wiemy o patronie zakochanych?

Co roku 14 lutego obchodzimy walentynki – w Polsce, Anglii i ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.