porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jakie są NAJSŁYNNIEJSZE pary w historii HOLLYWOOD? Centrum światowego kina jakim jest Los Angeles, to prawdziwa fabryka ...
Był jednym z najbogatszych Polaków, mężem Ilony Felicjańskiej. Dzisiaj to już przeszłość.

KIM JEST Andrzej Rybkowski, który ROZWIÓDŁ SIĘ z Iloną Felicjańską?

Był jednym z najbogatszych Polaków, ożenił się z byłą miss, modelką i celebrytką Iloną Felicjańską. Po 11 latach małżeństwa to on podjął decyzję o zakończeniu związku.

Andrzej Rybkowski - absolwent Politechnik Warszawskiej, karierę zaczynał w FSO na początku lat 80 – tych. Po pięciu latach założył własną firmę transportową, wreszcie został prezesem zarządu spółki Apexim SA, jednej z najbardziej znanych na owe czasy firmy informatycznej w Polsce.

To pozwoliło mu wejść na szczyty, dostał się na listę 100 najbogatszych Polaków magazynu Wprost. Zajął, w 2000 roku, 77. miejsce.

W tym samym mniej więcej czasie związał się z Iloną Felicjańską, o 17 lat młodszą byłą wicemiss Polonia, modelką z Bełchatowa. Wkrótce odbył się ich ślub. Para doczekała się dwóch synów, pierwszy urodził się w 2001 roku, drugi rok później.

Ale role się odmieniły. Ilona podbiła Warszawę, Apexim padł. Podobno w życiu także zamienili się rolami. Ona brylowała na salonach, on prowadzić miał dom.

 

W lutym 2010 roku prasę obiegła informacja o wypadku, jaki spowodowała Felicjańska prowadząc samochód pod wpływem alkoholu.

 

W 2011 roku Rybkowski złożył w sądzie papiery rozwodowe. Para rozwiodła się na pierwszej rozprawie 19 kwietnia 2012 roku. Dwaj synowie zostali przy Rybkowskim, sąd zasądził od byłej już żony po 500 zł na każdego z nich.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Ilona Felicjańska w kontrowersyjnej reklamie rajstop! Ilona Felicjańska w kontrowersyjnej reklamie rajstop!

Ilona Felicjańska nie lubi znikać ze świecznika. Tym razem duże kontrowersje wywołał jej udział w kampanii reklamowej... rajstop, gdzie modelka po raz kolejny nawiązuje do swojego uzależnienia od...

Kiedy Hubert Urbański rozwiódł się z Julią Chmielnik? Kiedy Hubert Urbański rozwiódł się z Julią Chmielnik?

Hubert Urbański postanowił się rozwieść ze swoją drugą żoną Julią Chmielnik. Kiedy oficjalnie doszło do zakończenia tego małżeństwa? Stało się to 9 października 2013 r. już na drugiej rozprawie.

Ilona Felicjańska i Andrzej Rybkowski - kim jest były mąż Felicjańskiej?

19 kwietnia 2012 roku faktem stał się rozwód Ilony Felicjańskiej i Andrzeja Rybkowskiego. Kim jest Andrzej Rybkowski?

Aktualizacja: 01.09.2012 20:07
Autor: ib
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ola Ciupa – kim jest? [KARIERA]
Ola Ciupa – kim jest? [KARIERA]

Ola Ciupa najczęściej kojarzona jest z teledyskami Donatana. Jednak piękna ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.