porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kuba Wojewódzki Król TVN - kto gościem u Kuby Wojewódzkiego Show w TVN-ie? Robert Lewandowski
Kuba Wojewódzki Król TVN - kto gościem u Kuby Wojewódzkiego Show w TVN-ie? Robert Lewandowski Kuba Wojewódzki Król TVN i Robert Lewandowski. Piłkarz będzie pierwszym gościem po ...
Książę Harry ma nową dziewczynę. Kim jest Cressida Bonas?

Kim jest Cressida Bonas, nowa dziewczyna księcia Harrego?

Kim jest Cressida Bonas, nowa dziewczyna księcia Harrego?

Cressida Bonas jest nową dziewczyną księcia Henrego. Okazywanie je czułości w miejscu publicznym zdaje się potwierdzać, że ich związek jest już oficjalny. 

fot.: źródło: www.mirror.co.uk WENN
Książę Harry został przyłapany przez fotografów na czułych objęciach z pewną blondynką. Jest nią Cressida Bonas, z którą - jak donoszą tabloidy - książę Harry spotyka się od zeszłego roku. Kim jest nowa dziewczyna księcia Harrego?  

Książę Harry, nieco wstydliwa postać angielskiej rodziny królewskiej, został przyłapany na okazywaniu czułości pewnej młodej blondynce. Paparazzi sfotografowali młodszego brata księcia Williama podczas jego pobytu na nartach w szwajcarskiej miejscowości Verbier. Nowa dziewczyna księcia Harrego to Cressida Bonas.

Według magazynu "Hello!" dziewczyna księcia Harrego nie jest taka nowa - Harry spotyka się bowiem z Cressidą Bonas od maja 2012 roku, po tym jak przedstawiła mu ją kuzynka Harrego, księżna Eugenia. Do tej pory jednak nie udało się fotografować pary razem. 

Książę Harry i Cressida Bonas podczas pobytu na nartach przytulali się czule i całowali. Według mediów okazywanie czułości w miejscu publicznym zdaje się potwierdzać, że ich związek jest już oficjalny.

Nowa dziewczyna księcia Harrego, Cressida Bonas, ma 24 lata, jest modelką, studiuje taniec współczesny w Greenwich. Ma czworo rodzeństwa. Jej matką jest Lady Mary Gaye - Georgiana Lorna Curzon - tzw. "It girl" w latach 60-tych, która zasłynęła z półnagich sesji. Jej ojciec - Jeffrey Bonas - to przediębiorca i biznesmen. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 21.02.2013 16:20
Autor: bwysoczarska - tekst użytkownika portalu Mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków?
Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków?

Jan Kulczyk nie żyje, jednak jego gigantyczna fortuna ma się ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.