porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
NOWY DOM Kate i Williama: gdzie przeprowadza się książęca para z dzieckiem? ANMER HALL – co to za posiadłość?
Kim jest Maciej Żakowski? Czy to z nim spotyka się Agnieszka Szulim?

Kim jest Maciej Żakowski? Czy to z nim spotyka się Agnieszka Szulim?

Kim jest Maciej Żakowski? Czy to z nim spotyka się Agnieszka Szulim?

Maciej Żakowski, z którym spotyka się Agnieszka Szulim (na zdj.)?

fot.: Starscream/Wikimedia Commons, CC 3.0
Nowy chłopak AGNIESZKI SZULIM: Kim jest Maciej Żakowski? Czym się zajmuje? Dlaczego dotychczas nie było o nim słychać w mediach? Czy związek Agnieszki Szulim i Macieja Żakowskiego jest poważny? Mówimy, kim jest Maciej Żakowski, nowy partner Agnieszki Szulim.

MACIEJ ŻAKOWSKI: kim jest?

Maciej Żakowski to syn znanego dziennikarza Jacka Żakowskiego. To ojciec go wychował, ponieważ matka Maćka wyjechała do Kanady, gdy dziecko miało 5 lat. Maciej Żakowski to przedsiębiorca – jest współwłaścicielem dwóch warszawskich restauracji: Momu i Aioli. Do tej pory media nie interesowały się młodym Żakowskim, a on wcale nie starał się w nich zaistnieć. Teraz – za sprawą Agnieszki Szulim – wszystko się zmieniło.

MACIEJ ŻAKOWSKI: czy spotyka się z Agnieszką Szulim?

Od około dwóch miesięcy Maciej Żakowski i prezenterka telewizyjna Agnieszka Szulim widywani są razem – jako para. Agnieszka niedawno rozwiodła się z mężem Adamem Badziakiem, jakiś czas temu w mediach pojawiły się też jej zdjęcia z Nergalem, jednak związek obecnie tworzy z Maciejem Żakowskim. Chętnie okazują sobie uczucia, zdając sobie sprawę z tego, że sa obserwowani przez paparazzich.

>>> Kim jest AGNIESZKA SZULIM? Jakimi wpadkami w telewizji zasłynęła prezenterka? (KLIKNIJ!)

Agnieszka Szulim przyznała jednak w jednym z wywiadów, że publicznie o swoim prywatnym życiu nie chce mówić, na pewno też nie zgodzi się na sesję zdjęciową z ukochanym. Miała taką sesję z mężem, a teraz podobno żałuje tego afiszowania się z uczuciami w mediach.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Nergal adoptuje dziecko z Afryki? O co chodzi? Nergal adoptuje dziecko z Afryki? O co chodzi?

Podobno Adam Darski "Nergal" planuje adopcję dziecka z Afryki. Natchnęła go do tego działalność fundacji Omeny Mensah, która promuje tolerancję i umacnia stosunki biznesowe między Polską a Afryką.

Agnieszka Szulim i Maciej Żakowski - dlaczego się rozstali? [VIDEO] Agnieszka Szulim i Maciej Żakowski - dlaczego się rozstali? [VIDEO]

Związek Agnieszki Szulim i Macieja Żakowski to już przeszłość. Magazyn "Flesz" informuje, że znana dziennikarka i syn Jacka Żakowskiego rozstali się. Co było przyczyną rozstania znanej pary?

Kim z zawodu są gwiazdy? Zobacz która gwiazda mogłaby leczyć zwierzęta, a która pracować w sądzie!

Politycy, aktorzy, piosenkarze, prezenterzy telewizyjni – nie każdy z nich pracuje w wyuczonym zawodzie. My sprawdzamy kim naprawdę są polscy celebryci.

Aktualizacja: 04.02.2014 15:52
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest prof. Bogusław Paź? [AFERA z obrażaniem Ukraińców]

Wykładowca na Uniwersytecie Wrocławskim opublikował wpis, w którym nazywa ukraińskich ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.