porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Rozwód Huberta Urbańskiego. Dlaczego Urbański rozwodzi się z Julią Chmielnik?
Rozwód Huberta Urbańskiego. Dlaczego Urbański rozwodzi się z Julią Chmielnik? Jak donosi "Fakt", Hubert Urbański rozwodzi się ze swoją żoną ...
Nieznana córka znanej mamy

Kim jest Magdalena Wippich-Małecka, córka Anny Seniuk?

Kim jest Magdalena Wippich-Małecka, córka Anny Seniuk?

Córka Anny Seniuk, Maghdalena Wippich-Małecka gra w zespole  Opium String Quartet.

fot.: www.opium.art.pl
Anna Seniuk po raz pierwszy pokazała się publicznie w towarzystwie swojej córki. Czy Magdalena Wippich-Małecka poszła w ślady mamy i jest aktorką?

Anna Seniuk to aktorka nie tylko znakomita, ale też uwielbiana przez widzów. Co charakterystyczne, pani Anna niechętnie mówi o swoim życiu osobistym, chcąc zachować prywatność. 

Jej syn Grzegorz Małecki poszedł w ślady mamy i także został aktorem (grał m.in. rolę Szymona w serialu "M jak miłość"). Do niedawna nie wiedzieliśmy natomiast nic o córce pani Anny Seniuk, 32-letniej Magdalenie Małeckiej. Ostatnio obie panie pojawiły się jednak razem w studiu telewizyjnym, by opowiedzieć o swoim wspólnym projekcie artystycznym. Okazało się, że Magdalena Małecka jest muzykiem - gra na altówce w zespole Opium String Quartet. Poszła zatem w ślady swojego ojca, Macieja Małeckiego, kompozytora i pianisty.  Teraz obie panie - matka i córka - wystąpią we wspólnym projekcie. Anna Seniuk będzie prezentowała utwory według poematu Stanisława Balickiego, a Magdalena Małecka będzie towarzyszyć mamie, grając na altówce suity Jana Sebastiana Bacha.

Opium String Quartet tworzą cztery panie, absolwentki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Pierwsza płyta kwartetu zatytułowana "Back to Melody" została dostrzeżona przez Polską Akademię Fonograficzną i nominowana do prestiżowej nagrody Fryderyk 2011.

Magdalena Wippich-Małecka jest również menedżerem zespołu muzycznego Music Factory, w którym na perkusji gra jej mąż -  Marcin Wippich.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Grzegorz Małecki – kim jest ten aktor? KARIERA, RODZINA Grzegorz Małecki – kim jest ten aktor? KARIERA, RODZINA

Aktor Grzegorz Małecki pochodzi z artystycznej rodziny. Jego mama to aktorka, ojciec – kompozytor. Małecki jest mistrzem drugiego planu. Choć często grywa drugo-, a nawet trzecioplanowe role, nie...

Aktualizacja: 18.04.2018 16:14
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wojciech Modest Amaro – kim jest? KARIERA, RODZINA
Wojciech Modest Amaro – kim jest? KARIERA, RODZINA

Wojciech Modest Amaro, właściciel Atelier Amaro jest docenionym kucharzem nie ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.