porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Mikołaj Krawczyk - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Mikołaj Krawczyk - kim jest? [KARIERA, RODZINA] Ostatnio Mikołaj Krawczyk słynie z medialnej walki z byłą partnerką, ...
W cieniu sławnej żony – dowiedz się więcej o mężu Natalii Siwiec.

Kim jest Mariusz RADUSZEWSKI, MĄŻ NATALII SIWIEC?

Kim jest Mariusz RADUSZEWSKI, MĄŻ NATALII SIWIEC?

W cieniu sławnej żony – dowiedz się więcej o mężu Natalii Siwiec.

fot.: mat. pras.
Natalia Siwiec dzięki Euro 2012 szturmem wkroczyła na warszawskie salony. Co ciekawe, celebrytka znana z tego, że jest znana, jest mężatką. Ślub wzięła w Las Vegas! Pan młody to wieloletni partner Natalii – Mariusz Raduszewski, pseudonim „Diabeł”. Kim jest mąż Natalii Siwiec?

Natalia Siwiec swojego męża, Mariusza Raduszewskiego, poznała w 2002 roku, podczas wyborów Miss Bałtyku. Był on wtedy zawodowym piłkarzem – co więcej, reprezentował Polskę w grze w piłkę nożną na plaży (beach soccer). Jednak przygodę z piłką (bez większych sukcesów) Diabeł rozpoczął jeszcze wcześniej: w sezonie 1995/1996 grał w Chemik Police (druga liga).

>>> Agnieszka RADWAŃSKA NAGO kontra Natalia Siwiec NAGO: Które ciało ładniejsze? Naturalne czy poprawione? (KLIKNIJ)

Ponieważ Raduszewski w sporcie nie radził sobie na tyle dobrze, by móc się z niego utrzymywać, zajął się biznesem. Przez kilka lat był współwłaścicielem oddziału firmy kosmetycznej, który to prowadził w Ameryce Południowej. W związku z tym przez 4 lata Natalia razem z narzeczonym mieszkała w Brazylii.

>>> NATALIA SIWIEC w bieliźnie! Co reklamuje Siwiec? Kto pozuje z modelką? (KLIKNIJ)

Obecnie Raduszewski, biznesmen ze Szczecina, skupia się na promocji żony, czy też właściwie rzecz ujmując – narzeczonej. Siwiec z Raduszewskim pobrali się w kaplicy w Las Vegas. Jednak z prawnego punktu widzenia w Polsce ich ślub jest nieważny.

Co ciekawe, 36-letni Raduszewski już raz był żonaty, co więcej jest też ojcem. Natalia w jego przeszłości nie widzi jednak problemu, a z synem narzeczonego ma podobno bardzo dobre relacje.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Ile zarabiają celebryci w "Tańcu z gwiazdami"? Ile zarabiają celebryci w "Tańcu z gwiazdami"?

Mówimy, ile zarabiają prowadzący, jurorzy i uczestnicy popularnego programu "Taniec z gwiazdami".

Dlaczego Patrycja Mikuła odeszła z Enjoy The View?

Patrycja Mikuła była bohaterką reality-show Natalii Siwiec, jednak zrezygnowała z udziału w nim. Dlaczego? Poznaj powody odejścia Patrycji Mikuły z programu Natalii Siwiec!

Dlaczego Patrycja Mikuła odeszła z programu Natalii Siwiec? Dlaczego Patrycja Mikuła odeszła z programu Natalii Siwiec?

Patrycja Mikuła zaistniała dzięki Natalii Siwiec. Teraz próbuje się od niej odciąć. Dlaczego? – Natalia chciała mnie wykorzystać – mówi Patrycja.

Aktualizacja: 24.08.2014 01:39
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kamil Durczok – kim jest? [KARIERA, RODZINA, SPRAWA MOLESTOWANIA]
Kamil Durczok – kim jest? [KARIERA, RODZINA, SPRAWA MOLESTOWANIA]

Kamil Durczok, redaktor naczelny i prezenter Faktów TVN, to jeden ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.