porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Mikołaj Krawczyk - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Mikołaj Krawczyk - kim jest? [KARIERA, RODZINA] Ostatnio Mikołaj Krawczyk słynie z medialnej walki z byłą partnerką, ...
W cieniu sławnej żony – dowiedz się więcej o mężu Natalii Siwiec.

Kim jest Mariusz RADUSZEWSKI, MĄŻ NATALII SIWIEC?

Kim jest Mariusz RADUSZEWSKI, MĄŻ NATALII SIWIEC?

W cieniu sławnej żony – dowiedz się więcej o mężu Natalii Siwiec.

fot.: mat. pras.
Natalia Siwiec dzięki Euro 2012 szturmem wkroczyła na warszawskie salony. Co ciekawe, celebrytka znana z tego, że jest znana, jest mężatką. Ślub wzięła w Las Vegas! Pan młody to wieloletni partner Natalii – Mariusz Raduszewski, pseudonim „Diabeł”. Kim jest mąż Natalii Siwiec?

Natalia Siwiec swojego męża, Mariusza Raduszewskiego, poznała w 2002 roku, podczas wyborów Miss Bałtyku. Był on wtedy zawodowym piłkarzem – co więcej, reprezentował Polskę w grze w piłkę nożną na plaży (beach soccer). Jednak przygodę z piłką (bez większych sukcesów) Diabeł rozpoczął jeszcze wcześniej: w sezonie 1995/1996 grał w Chemik Police (druga liga).

>>> Agnieszka RADWAŃSKA NAGO kontra Natalia Siwiec NAGO: Które ciało ładniejsze? Naturalne czy poprawione? (KLIKNIJ)

Ponieważ Raduszewski w sporcie nie radził sobie na tyle dobrze, by móc się z niego utrzymywać, zajął się biznesem. Przez kilka lat był współwłaścicielem oddziału firmy kosmetycznej, który to prowadził w Ameryce Południowej. W związku z tym przez 4 lata Natalia razem z narzeczonym mieszkała w Brazylii.

>>> NATALIA SIWIEC w bieliźnie! Co reklamuje Siwiec? Kto pozuje z modelką? (KLIKNIJ)

Obecnie Raduszewski, biznesmen ze Szczecina, skupia się na promocji żony, czy też właściwie rzecz ujmując – narzeczonej. Siwiec z Raduszewskim pobrali się w kaplicy w Las Vegas. Jednak z prawnego punktu widzenia w Polsce ich ślub jest nieważny.

Co ciekawe, 36-letni Raduszewski już raz był żonaty, co więcej jest też ojcem. Natalia w jego przeszłości nie widzi jednak problemu, a z synem narzeczonego ma podobno bardzo dobre relacje.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Dlaczego Patrycja Mikuła odeszła z Enjoy The View?

Patrycja Mikuła była bohaterką reality-show Natalii Siwiec, jednak zrezygnowała z udziału w nim. Dlaczego? Poznaj powody odejścia Patrycji Mikuły z programu Natalii Siwiec!

Malwina Siwiec – siostra Natalii Siwiec. Kim jest? Malwina Siwiec – siostra Natalii Siwiec. Kim jest?

Natalia Siwiec ma młodszą siostrę, która wzięła udział w jej reality show, a także pojawia się wraz z nią na otwarciach butików i na planie Tańca z Gwiazdami. Mówimy, kim jest młodsza panna Siwiec.

Mariusz Raduszewski, mąż Natalii Siwiec. Z kim ma dziecko? Mariusz Raduszewski, mąż Natalii Siwiec. Z kim ma dziecko?

Niewiele wiadomo o pierwszej żonie Mariusza Raduszewskiego. Na pewno obecny mąż Natalii Siwiec ma z nią syna. Co jeszcze wiadomo o pierwszej żonie i dziecku Mariusza Raduszewskiego?

Aktualizacja: 24.08.2014 01:39
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ola Ciupa – kim jest? [KARIERA]
Ola Ciupa – kim jest? [KARIERA]

Ola Ciupa najczęściej kojarzona jest z teledyskami Donatana. Jednak piękna ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.