porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Aktorka Katarzyna Glinka jest w ciąży Katarzyna Glinka jest w ciąży - oczekuje swojego pierwszego dziecka. ...
Z życia gwiazd

Kim są rodzice i dziadkowie aktorki Anny Muchy?

Aktorka Anna Mucha lubi szum wokół siebie. Ostatnio spore emozje wzbudziła wiadomość o jej ciąży. Jednak aktorka niezbyt chętnie opowiada o swojej najbliższej rodzinie. Zapewne dlatego, że jej dzieciństwo było naznaczone rozwodem rodziców.

Anna Mucha jest jedynaczką. W jej rodzinie nie ma tradycji artystycznych. Tata aktorki Krzysztof jest prawnikiem, mama Anna, z wykształcenia ekonomistka, od lat pracuje w marketingu, babcia prowadziła rodzinny sklep mięsny, a dziadek był wojskowym.
Miała 3 lata, gdy rozwiedli się jej rodzice. "Tata wyjechał na Daleki Wschód. Nie mogłam się z nim spotykać" - wspomina Ania Mucha. Przez lata nie miała z ojcem bezpośredniego kontaktu, ponieważ bardzo rzadko pojawiał się on w Polsce. Anna Mucha dostawała jedynie pocztówki z podróży.
W dzieciństwie to babcia  babcia Irena i  dziadek, Stanisław Łukasik, byli jej najbliżsi i bardzo pomagali w wychowywaniu Anny.
Kiedy Anna Mucha skończyła 18 lat, wybrała się z tatą do Indii.  Dzięki temu złapała bakcyla podróżniczego. Od tej pory kontakt aktorki z ojcem stał się  bardziej intensywny.
Anna Mucha kilka lat temu spotykała się z Kubą Wojewódzkim. Obecnie jej narzeczonym jest producent telewizyjny Marcel Sora. Para spodziewa się synka, który przyjdzie na świat na początku 2012 roku.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kożuchowska w ciąży. Kiedy urodzi? Kożuchowska w ciąży. Kiedy urodzi?

Małgorzata Kożuchowska jest w ciąży i spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Ciąża Kożuchowskiej wywołała niemałe poruszenie w mediach - aktorka prawdopodobnie dość długo starała się o potomstwo....

Czy Anna Mucha wyszła za mąż? Czy Anna Mucha wyszła za mąż?

W połowie stycznia Anna Mucha urodziła swoje drugie dziecko. W dniu wyjścia ze szpitala na ulicy czekał na nią tłum fotografów. Bystrzy dziennikarze dopatrzyli się obrączki na palcu u prawej ręki...

Czy Anna Mucha jest w drugiej ciąży?

Ostatnio Anna Mucha przyznała, że pragnie mieć syna. Czy spełnia marzenia i jest w drugiej ciąży? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, skąd całe zamieszanie.

Aktualizacja: 25.03.2013 17:06
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Klaus Barbie. „Rzeźnik z Lyonu” złapany przez łowców nazistów

Klaus Barbie, znany jako „Rzeźnik z Lyonu” był jednym z ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.