porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Aktorka Katarzyna Glinka jest w ciąży Katarzyna Glinka jest w ciąży - oczekuje swojego pierwszego dziecka. ...
Z życia gwiazd

Kim są rodzice i dziadkowie aktorki Anny Muchy?

Aktorka Anna Mucha lubi szum wokół siebie. Ostatnio spore emozje wzbudziła wiadomość o jej ciąży. Jednak aktorka niezbyt chętnie opowiada o swojej najbliższej rodzinie. Zapewne dlatego, że jej dzieciństwo było naznaczone rozwodem rodziców.

Anna Mucha jest jedynaczką. W jej rodzinie nie ma tradycji artystycznych. Tata aktorki Krzysztof jest prawnikiem, mama Anna, z wykształcenia ekonomistka, od lat pracuje w marketingu, babcia prowadziła rodzinny sklep mięsny, a dziadek był wojskowym.
Miała 3 lata, gdy rozwiedli się jej rodzice. "Tata wyjechał na Daleki Wschód. Nie mogłam się z nim spotykać" - wspomina Ania Mucha. Przez lata nie miała z ojcem bezpośredniego kontaktu, ponieważ bardzo rzadko pojawiał się on w Polsce. Anna Mucha dostawała jedynie pocztówki z podróży.
W dzieciństwie to babcia  babcia Irena i  dziadek, Stanisław Łukasik, byli jej najbliżsi i bardzo pomagali w wychowywaniu Anny.
Kiedy Anna Mucha skończyła 18 lat, wybrała się z tatą do Indii.  Dzięki temu złapała bakcyla podróżniczego. Od tej pory kontakt aktorki z ojcem stał się  bardziej intensywny.
Anna Mucha kilka lat temu spotykała się z Kubą Wojewódzkim. Obecnie jej narzeczonym jest producent telewizyjny Marcel Sora. Para spodziewa się synka, który przyjdzie na świat na początku 2012 roku.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Czy Anna Mucha wyszła za mąż? Czy Anna Mucha wyszła za mąż?

W połowie stycznia Anna Mucha urodziła swoje drugie dziecko. W dniu wyjścia ze szpitala na ulicy czekał na nią tłum fotografów. Bystrzy dziennikarze dopatrzyli się obrączki na palcu u prawej ręki...

Czy Anna Mucha jest w drugiej ciąży?

Ostatnio Anna Mucha przyznała, że pragnie mieć syna. Czy spełnia marzenia i jest w drugiej ciąży? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, skąd całe zamieszanie.

Czym zadebiutuje ANNA MUCHA 16 czerwca? Co zaprojektowała znana celebrytka?

Anna Mucha ma już za sobą debiut aktorski („Korczak”), piosenkarski („Jak oni śpiewają”), taneczny („Taniec z gwiazdami”), dziennikarski („Dzień dobry...

Aktualizacja: 17.04.2018 14:24
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Joanna Koroniewska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Joanna Koroniewska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Polska aktorka, absolwentka łódzkiej PWSTviT oraz Szkoły Reklamy w Warszawie ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.