porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Aleksandra Kwaśniewska. Dlaczego nie może pracować w TVP?
Aleksandra Kwaśniewska. Dlaczego nie może pracować w TVP? Kto by się spodziewał, że bycie córką prezydenta może nieść ...
Kamil Sipowicz: Kora zachorowała na nowotwór! Czy kora ma raka?

Kora ma raka? Sipowicz: Zachorowała na nowotwór

Kora ma raka? Sipowicz: Zachorowała na nowotwór

Kora Jackowska, a właściwie Kora Sipowicz - kim jest, co osiągnęła, rodzina

fot.: youtube.com/Między kuchnią a salonem
Wiadomość, że Kora ma raka obiegła Polskę na początku 2014 roku. Niepewne podejrzenia mediów 14 stycznia potwierdził mąż wokalistki Manaamu, Kamil Sipowicz. Ujawnił, że wokalistka ma raka jajnika i zmaga się z chorobą nowotworową.

Pod koniec 2013 roku stan zdrowia Kory był często poruszanym tematem na portalach plotkarskich. Podejrzenia zaczęły się od czasu, kiedy wokalistka nie pojawiła się w programie Must Be The Music oraz zrezygnowała z zaplanowanych wcześniej koncertów. Kiedy dziennikarze Faktu nakryli Korę w warszawskim Centrum Onkologii było już prawie pewne, że Kora ma raka.

>>> Kora Jackowska - kim jest, co osiągnęła, rodzina KLIKNIJ!


Wszelkie wątpliwości co do stanu zdrowia wokalistki grupy Manaam 14 stycznia rozwiał jej mąż, Kamil Sipowicz. Na Facebooku wydał oświadczenie, że jego żona Kora zachorowała na nowotwór. Zapewnił fanów wokalistki, że poddaje się ona leczeniu, oraz że robią wszystko według zaleceń lekarzy. Poprosił również o zapewnienie Korze spokoju i nieudzielanie szczegółów choroby w mediach.

Wokalistka legendarnej grupy Manaam nie ukrywa już swojego stanu zdrowia, a w dniu 14 stycznia podziękowała na Facebooku za wsparcie:

"Dostaję mnóstwo maili, smsów, telefonów od przyjaciół, ale też od ludzi, których nie znam. Wyrażają mi współczucie, życzą mi wyjścia z choroby i powrotu do zdrowia. Niektórzy modlą się za mnie. Inni medytują. Wysyłają dobrą energię. Chcę im za pamięć, miłość i współćzucie podziękować. Jesteście kochani. Słońca bez końca.
Kora"

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kim była Charlotte Brosnan, córka Pierce'a Brosnana, która zmarła na raka jajnika? Kim była Charlotte Brosnan, córka Pierce'a Brosnana, która zmarła na raka jajnika?

Pierce Brosnan ponownie musi zmierzyć się z ogromną stratą i żałobą. Zmarła jego córka - 42-letnia Charlotte Brosnan. Kobieta, podobnie jak jej matka, przegrała walkę z rakiem jajnika. 

Angelina Jolie - jaki dramat spotkał aktorkę dwa tygodnie po wyjawieniu informacji o mastektomii?

Zmarła ciocia Angeliny Jolie, najmłodsza siostra Marcheline Bertrand (matki aktorki) - Debbie Martin. Podobnie jak matka Angeliny, chorowała na raka. Angelina z rodziną do końca wspierała ciocię...

Ramona S. najgłośniejsza przestępczyni narkotykowa! Kim jest? CZY PIES MOŻE MIEĆ NAZWISKO? Ramona S. najgłośniejsza przestępczyni narkotykowa! Kim jest? CZY PIES MOŻE MIEĆ NAZWISKO?

Sprawa Ramony S. i Olgi J. zdaje się nabierać coraz większych rumieńców. Jak się okazało, po zatrzymaniu piosenkarki Olgi J. za posiadanie narkotyków, głos w sprawie zabrała jej menadżerka. Rzekomo...

Aktualizacja: 16.01.2014 11:42
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był. św. Walenty? Co wiemy o patronie zakochanych?
Kim był. św. Walenty? Co wiemy o patronie zakochanych?

Co roku 14 lutego obchodzimy walentynki – w Polsce, Anglii i ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.