porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Paweł Małaszyński zemdlał w trakcie przedstawienia! Paweł Małaszyński trafił do szpitala po tym jak w trakcie ...
Diagnoza lekarzy: RAK, zaskoczyła Wiśniewskiego - czy w związku z tym odwoła swój ślub planowany na lipiec?

Michał Wiśniewski chory na raka. „Mam nawrót nowotworu”

Michał Wiśniewski chory na raka. „Mam nawrót nowotworu”

Michał informacje o chorobie zamieścił na swoim profilu na Facebooku

Michał Wiśniewski w roku 2012 poinformował, że ma raka. Kilkanaście dni przed ślubem z Dominiką Tajner usunięto mu guza, a badania histopatologiczne potwierdziły, że nowotwór jest złośliwy. Teraz celebryta wyznaje, że ma nawrót choroby.

Niemal 2 lata temu – pod koniec czerwca 2012 roku – Michał Wiśniewski na swoim profilu na Facebooku poinformował fanów, że ma raka. Dwa tygodnie wcześniej usunięto liderowi Ich Troje guza, badania histopatologiczne wykazały zaś, że guz jest złośliwy.

>>> Wirus HPV a rak. Jaki jest między nimi związek? [KLIKNIJ!]

Teraz temat choroby Wiśniewskiego powrócił, gdyż w jednym z programów telewizyjnych celebryta powiedział: „Mam nawrót nowotworu. Generalnie jestem w trakcie choroby, to jest czas teraźniejszy, mimo że dziś jest dobrze”.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner. Sprawdź, co połączyło tą pare?

Michał Wiśniewski wreszcie poznał miłość swojego życia. Sprawdź z kim wcześniej wziął ślub, zanim poznał Dominikę Tajner.

Michał Wiśniewski - Filiżanka [TEKST PIOSENKI] Michał Wiśniewski - Filiżanka [TEKST PIOSENKI]

Najnowsza piosenka Michała Wiśniewskiego stała się w ciągu kilku dni hitem internetu. Wiśniewski śpiewający o miłości do filiżanki zdobył serca wszystkich internautów. Zobacz tekst piosenki Michała...

Jak rozwija się kariera GRYCANEK? Marta Grycan projektantką i prowadzącą nowy program w TV. Zobacz jaki!

Kariera Grycanek rozwija się w zawrotnym tempie. Młodsze Grycanki już realizują swoje pasje, tańczą i tworzą stylizacje dla gwiazd, a Marta Grycan projektuje ubrania i ma nowy program w telewizji....

Aktualizacja: 02.05.2014 09:46
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sasza Różycka - kim jest?
Sasza Różycka - kim jest?

Sasza Różycka to absolwentka grafiki i… striptizerka. Niedawno została wydana ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.