porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Tomik Grewiński: - kim jest, co osiągnął?
Tomik Grewiński: - kim jest, co osiągnął? Pracuje siedem dni w tygodniu. Zna wszytskie tajniki managementu. Kieruje ...
Z kim związany był Piotr Adamczyk? Co wiadomo o wybrankach serca tego popularnego aktora?

Piotr Adamczyk: Wszystkie kobiety Adamczyka - z kim spotykał się PIOTR ADAMCZYK

Piotr Adamczyk: Wszystkie kobiety Adamczyka - z kim spotykał się PIOTR ADAMCZYK

Piotr Adamczyk w filmie Och Karol 2.

Piotr Adamczyk to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Choć nigdy nie mógł narzekać na brak powodzenia u płci pięknej, jakoś z żadną partnerką nie udało mu się stworzyć stałego związku. Z kim związany był Piotr Adamczyk?

Magda Gessler

Mimo, iż związek Piotra Adamczyka z Magdą Gessler miał miejsce kilka lat temu, to kontrowersje wzbudził dopiero niedawno. Wszystko to przez miłosne wspominki głównej zainteresowanej w programie Łukasza Jemioła. Najpopularniejsza w Polsce restauratorka nie wpomina związku z początkującym wtedy jeszcze aktorem zbyt dobrze. Młodszy o 20 lat Adamczyk był podobno zbyt skupiony na sobie. Sam aktor do sprawy się nie odniósł.

>>> Kim jest WERONIKA ROSATI, aktorka młodego pokolenia i córka znanych rodziców? [KLIKNIJ]

Agnieszka Wagner

Po rozstaniu ze znacznie starszą Magdą Gessler Adamczyk związał się z kobietą bliższą mu wiekiem: Agnieszką Wagner - jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. A  że Adamczyka nie otaczało wtedy wielu "bliskich znajomych" skorych do udzielania informacji tabloidom, o tym związku wiadomo tylko jedno: dość szybko przeszedł do historii. 

Anna Czartoryska

Miał być ślub i wesele, a było zaskaujące rozstanie. Piotr z aktorką Anną Czartoryska spotykał się przez dwa lata i przez ten czas ich związek uchodził za idealny. Obydwoje dyskretni, kulturalni i z klasą, często gościli na warszawskich salonach. Ich rozstanie było niespodziewane i odbiło się szerokim echem w mediach. 

Kate Rozz (Katarzyna Gwizdała)

Najmniej popularna z partnerek aktora - Kate Rozz, naprawdę nazywa się Katarzyna Gwizdała. Adamczyk z byłą modelką i niespełnioną aktorką zaczął spotykać się pod koniec 2011 roku i już po kilku miesiącach związku para wzięła ślub. Jednak mieszkająca na stałe we Francji Kate - u boku Piotra lepiej czuła się jednak w roli celebrytki niż żony i małżeństwo ostatecznie rozpadło się na początku 2013 roku. 

Weronika Rosati

Według relacji przyjaciół Piotr Adamczyk ciężko odchorował nieudane małżeństwo. Tym bardziej cieszą najnowsze zdjecia aktora, na których u jego boku można zobaczyć Weronikę Rosati. Jednak na ile znajomość młodej, ambitnej polskiej aktorki próbującej zrobić karierę w USA z dojrzałym mężczyzną po przejściach jest poważna, przekonamy się z czasem. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kim są Niemczyccy? Co robią przedstawiciele klanu Niemczyckich?

O Niemczyckich zrobiło się głośno, kiedy Michał Niemczycki - syn jednego z najbogatszych Polaków związał się z aktorką i arystokratką, Anną Czartoryską. Kim jest klan Niemczyckich i co wiemy o...

Kim jest KATE ROZZ, czyli kobieta, którą poślubił Piotr Adamczyk?

Kate Rozz to 31-letnia aktorka i modelka. Na razie nie może pochwalić się zbyt wielkim dorobkiem artystycznym. Jednak na łamy gazet trafiła zupełnie z innego powodu - zdobyła serce amanta polskiego...

Kim jest Katarzyna Gwizdała, dziewczyna Piotra Adamczyka?

Katarzyna Gwizdała (31 l.) i Piotr Adamczyk (39 l.) spotykają się od pół roku, w październiku 2011 roku po raz pierwszy pokazali się publicznie. Mówimy kim jest nowa dziewczyna Piotra Adamczyka....

Aktualizacja: 17.09.2013 10:26
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Olga Wasilewska, autorka artykułu o Kamilu Durczoku

Olga Wasilewska to dziennikarka która wstrząsnęła środowiskiem madialnym za sprawą ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.