porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Tomik Grewiński: - kim jest, co osiągnął?
Tomik Grewiński: - kim jest, co osiągnął? Pracuje siedem dni w tygodniu. Zna wszytskie tajniki managementu. Kieruje ...
Z kim związany był Piotr Adamczyk? Co wiadomo o wybrankach serca tego popularnego aktora?

Piotr Adamczyk: Wszystkie kobiety Adamczyka - z kim spotykał się PIOTR ADAMCZYK

Piotr Adamczyk: Wszystkie kobiety Adamczyka - z kim spotykał się PIOTR ADAMCZYK

Piotr Adamczyk w filmie Och Karol 2.

Piotr Adamczyk to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Choć nigdy nie mógł narzekać na brak powodzenia u płci pięknej, jakoś z żadną partnerką nie udało mu się stworzyć stałego związku. Z kim związany był Piotr Adamczyk?

Magda Gessler

Mimo, iż związek Piotra Adamczyka z Magdą Gessler miał miejsce kilka lat temu, to kontrowersje wzbudził dopiero niedawno. Wszystko to przez miłosne wspominki głównej zainteresowanej w programie Łukasza Jemioła. Najpopularniejsza w Polsce restauratorka nie wpomina związku z początkującym wtedy jeszcze aktorem zbyt dobrze. Młodszy o 20 lat Adamczyk był podobno zbyt skupiony na sobie. Sam aktor do sprawy się nie odniósł.

>>> Kim jest WERONIKA ROSATI, aktorka młodego pokolenia i córka znanych rodziców? [KLIKNIJ]

Agnieszka Wagner

Po rozstaniu ze znacznie starszą Magdą Gessler Adamczyk związał się z kobietą bliższą mu wiekiem: Agnieszką Wagner - jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. A  że Adamczyka nie otaczało wtedy wielu "bliskich znajomych" skorych do udzielania informacji tabloidom, o tym związku wiadomo tylko jedno: dość szybko przeszedł do historii. 

Anna Czartoryska

Miał być ślub i wesele, a było zaskaujące rozstanie. Piotr z aktorką Anną Czartoryska spotykał się przez dwa lata i przez ten czas ich związek uchodził za idealny. Obydwoje dyskretni, kulturalni i z klasą, często gościli na warszawskich salonach. Ich rozstanie było niespodziewane i odbiło się szerokim echem w mediach. 

Kate Rozz (Katarzyna Gwizdała)

Najmniej popularna z partnerek aktora - Kate Rozz, naprawdę nazywa się Katarzyna Gwizdała. Adamczyk z byłą modelką i niespełnioną aktorką zaczął spotykać się pod koniec 2011 roku i już po kilku miesiącach związku para wzięła ślub. Jednak mieszkająca na stałe we Francji Kate - u boku Piotra lepiej czuła się jednak w roli celebrytki niż żony i małżeństwo ostatecznie rozpadło się na początku 2013 roku. 

Weronika Rosati

Według relacji przyjaciół Piotr Adamczyk ciężko odchorował nieudane małżeństwo. Tym bardziej cieszą najnowsze zdjecia aktora, na których u jego boku można zobaczyć Weronikę Rosati. Jednak na ile znajomość młodej, ambitnej polskiej aktorki próbującej zrobić karierę w USA z dojrzałym mężczyzną po przejściach jest poważna, przekonamy się z czasem. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Dlaczego Piotr Adamczyk musił przejść operację stopy? Dlaczego Piotr Adamczyk musił przejść operację stopy?

Piotr Adamczyk przypłacił zdrowiem swoją sportową pasję. Aktor podczas treningu nabawił się poważnej kontuzji i musiał przejść operację. Teraz ma stopę w gipsie i chodzi o kulach. Na szczęście może...

PIOTR ADAMCZYK w serialu SAMA SŁODYCZ. Ile zarobi? PIOTR ADAMCZYK w serialu SAMA SŁODYCZ. Ile zarobi?

Piotr Adamczyk wie, jak się w życiu ustawić. Nie dość, że zgarnia miliony z reklam, to świetnie zarabia, grając w serialach. Tym razem za udział w nowej produkcji TVN aktor zgarnie bagatela 200 tys....

Dlaczego Weronika Rosati przestała palić?

Weronika Rosati (30 l.) powoli dochodzi do siebie po wypadku samochodowym. Aktorka jednak ubolewa, że przez to musiała zrezygnować z pracy, aktywnego trybu życia i przede wszystkim palenia...

Aktualizacja: 17.09.2013 10:26
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Robert Rozmus? [KARIERA, RODZINA]

Robert Rozmus to aktor o wielu twarzach. To on podkładał ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Gwiazdy i plotki porady i informacje z życia polskich i zagranicznych gwiazd. W dziale gwiazdy i plotki znajdziesz informacje z życia gwiazd. Porady z życia sławnych i bogatych aktorów i aktorek. Najnowsze plotki, pikantne życie gwiazd, skandale. Kompromitujące zdjęcia. Znane gwiazdy, o których pisze pudelek czy kozaczek. Wpadki znanych ludzi. Skandale z życia gwiazd. Chirurgia plastyczna. Taniec z gwiazdami. Styl ubierania się. Porady z życia gwiazd. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.